Kedilerimizden bahsedelim mi? Kedi insanları buraya... 🐈

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Zehrasnmz

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu bücürler de benim bebişler

Fotoğraf gelmemiş önceki cevapda

Ekli dosyalar

• 02FAC872-8679-4F94-8165-8AF387EE93C7.jpeg
    02FAC872-8679-4F94-8165-8AF387EE93C7.jpeg
    256.2 KB · Görüntüleme: 182

Ayşee

Hayvansever
Kedi Dostu
Ekli dosyayı görüntüle 32Soldan sağa doğru Führer,Ayıcık, Çingene ve Melek'le karşı karşıyasınız. Çingene annemizi hamileyken sahiplendim. Bebeklerimiz doğduğundan beri benimle. Bir de Misket'im var onu sonra göstereceğim. Assolistler sonradan gelir. Onlar benim herşeyim 🐾❤
Maşallah bir de poz vermişler afacanlar benimkiler de böyle güzel pozlar verirler ben de atacağım resimlerini. Allahım nazarlardan saklasın inşallah. Uzun ve sağlıklı ömürleri olsun. Uzun zamandır gördüğüm en güzel tablo bu heralde

Misgene07

Hayvansever
Maşallah bir de poz vermişler afacanlar benimkiler de böyle güzel pozlar verirler ben de atacağım resimlerini. Allahım nazarlardan saklasın inşallah. Uzun ve sağlıklı ömürleri olsun. Uzun zamandır gördüğüm en güzel tablo bu heralde
Çok teşekkürler. Siz bir de konuşmalarını duysaniz keşke. Her biri annem diyor hem de çok net. Bir gün seslerini de atarım 😍 eminim sizinkiler de mukemmel canlılar güzelliklerinden şüphem yok 😊 resimlerini paylasabilirsiniz onları tanitabilirsiniz 😊

Melike yemen

Hayvansever
Kedi Dostu
420

Kedim mestan 17gündür yoktum evde geldiğimde şoka girdim erimiş bitmiş zayıflamış avuç avuç tüy döküyor yemesi içmesi keyfi hal ve hareketleri yerinde veterinerde anlam veremedi hadi bir kaç gündür toparladı gibi kg almaya başladı özel mamalar yapıyorum tüy sorunu nasıl çözülecek anlamıyorum kel kalacak sanki o kadar çok dökülüy IMG-20190514-WA0013.jpeg or