Kedilerimin Acil Desteğe İhtiyacı Var!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

empat

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba. Ben Onur. 19 yaşındayım. Varsakta bahçeli bir gecekonduda, kendi evimin sokağında olan 10dan fazla sokak kedisiyle beraber yaşıyoruz. Onları yaşatmak, doyurmak ve mutlu etmek için her şeyi yapmaya hazırım. Tümor, guatr, fıtık, kas zayıflığı, diyabet hastalıkları nedeniyle çalışamıyorum. Genel sağlık sigortasınun ilaç ve muayene bedelini hala ödeyemedim, üstüne üstlük bugünlerde hastalıklarım daha da alevlendi. Ev ve yemek ihtiyaçlarının bazılarını karşılayan bir akrabam haricinde maddi olarak yardım edebilecek kimse yok. Elimdeki kedi maması bitmek üzere. Bu bayramda bir iyilik yaparak bu kedilerin yaşamının bir sebebi olmak isteyen var mı?

Her ay 3 tane 15 kglik kedi maması bitiyor. Bu güzelliklere, bu iyiliği yapmak isteyen varsa, internetten 5 ya da 10-15 kg'lik kedi maması alıp bana gönderebilir mi?

Bu kediler ben o sokağa taşınmadan önce açlıktan ve hastalıktan bitkin düşmüşler, hayata karşı heveslerini yitirmişlerdi. Onları hayata kazandırabildim, hastalıklarını yenmelerini sağladım. Yine de hala mama seçmiyorlar, her markayı yiyorlar. Sadece goddy ve econature adlı mamalar, sindirim sistemlerini bozuyor. Mama yardımı yapmak isteyen, bu iki marka hariç istediği mamayı gönderebilir. Telefon numaramı buraya bırakıyorum. Adresi özelden mesaj ile ileteceğim.
Numaram: 0 541 527 56 07

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@empat, çok çok üzüldüm durumunuza Allah iyiliğinizi versin o canlara inşallah el uzatacak kişiler çıkacaktır, size ulaşacaktır ben buna inanıyorum 😔