Kedilerimi Yıkıyorum(Ortalığı karıştırdılar) Video

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Berkay Ulusoy

Hayvansever
Kedi Dostu
Bütün pati severlere selamlar,
Kedilerimi yıkarken youtube için bir video yapmak istedim ve ortaya çok eğlenceli bir video çıktı.Umarım hoşunuza gider, iyi seyirler.

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Kedilerinizi yıkarken çok tatlı kareler ortaya çıkmış. Bu tatlı şeylerin daha çok videosunu bekliyoruz 🥰

Berkay Ulusoy

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedilerinizi yıkarken çok tatlı kareler ortaya çıkmış. Bu tatlı şeylerin daha çok videosunu bekliyoruz 🥰
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için.Kediler ile alakalı özgün bir video fikri bulabilirsem tabi ki devamını getirmeyi düşünüyorum,video fikriniz var ise lütfen yazın biliyorsunuz içerik üretmek biraz zor bu dönemlerde herşey yapılmış durumda :)

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
Maşallah ikisine de.:)
Bademi yıkadığımı düşündüm de, Kamil çok daha iyi öyle söyleyebilirim. Sinirlenince hiç affetmiyor, geçiriyor dişleri. 😁
Beyaz olan kediniz, Rıfkı, tam yemelik kediymiş. Öyle bir tatlılık yok, maşallah. ☺️

Bu arada, acaba kedileri neden yıkama gereği duymuştunuz? Genelde çok tavsiye edilen birşey değil yani.

Berkay Ulusoy

Hayvansever
Kedi Dostu
Maşallah ikisine de.:)
Bademi yıkadığımı düşündüm de, Kamil çok daha iyi öyle söyleyebilirim. Sinirlenince hiç affetmiyor, geçiriyor dişleri. 😁
Beyaz olan kediniz, Rıfkı, tam yemelik kediymiş. Öyle bir tatlılık yok, maşallah. ☺️

Bu arada, acaba kedileri neden yıkama gereği duymuştunuz? Genelde çok tavsiye edilen birşey değil yani.
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

Antalya'da yaşadığım için hava sıcaklığı 40 derece üstünde malesef her yaz başlangıcında ve çıkışında yıkıyorum rahatlıyorlar.

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
İstanbul'da oturuyorum, şu ana kadar aşırı sıcak diyebileceğimiz hiç bir yaz yaşamadık.
Bilemiyorum hallerini bu yüzden, bizimki sıcakları gün boyu yatarak karşılıyor yalnızca.😁

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Maşallah :)

Ancak yıne de yıkamamanızı onerırım. Yıkayarak serinletme sadece kopekler için geçerli bir durum. yaklasık 2-3 saatlık bır serınlık ıcın tüy ve yağ dengesi bozuluyor kedılerın.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Hahaha bende bugün yıkayacağım. Biz gelenek haline getirdik artık yılda 2 kere yıkıyoruz. Yılbaşından 1 gün önce yeni yılı temiz temiz karşılasın diye bir de yaza girerken. Bende bugünü seçtim, haftasonu aşıya götüreceğim çünkü bıdıklarımı. Gazamız mübarek olsun.