Kedilerde ishal için reflor kullanan oldu mu?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ameszuyka

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, kedim kısırlaştırma sonrası ve sonradan geçirdiği enfeksiyondan ötürü kullandığımız fazla antibiyotiklerden dolayı ishal oldu, veteriner bi probiyotik macun verdi ama geçmiyor, ilk defa halıya yaptı kakasını:(
Ve geceleri sık miyavlıyor karnı da ağrıyor olablr. İnternette brz araştırınca reflor kullananlara rastladım, burada oldu mu işe yaradı mı? Veya hızlı bir ilaç çözümü var mı, poposunu oraya buraya sürüyor annemin delirmesi yakın:/

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Başka veterinere götürüp görüş alın. Her ilaç nasıl insanlara iyi gelmiyorsa, hayvanlarda da farklı reaksiyonlara yol açabilir.

Son düzenleme:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Reflor güçlü bir probiyotiktir işe yarayabilir ancak altta yatan başka bir problem olmasına karşı ilaç kullanmadan önce hiç olmazsa arayarak veteriner hekiminizi bilgilendirin derim. Farklı bir yol izlemek isteyebilir.

Ameszuyka

Hayvansever
Kedi Dostu
Veterinere tekrar danışıp sorucam ama burdan deneyimleyen oldu mu diye merak ettim. İshal dışında çok iyi çünkü.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Antibiyotik bende de benzer bir sıkıntıya sebep oluyor, doktor içindeki bir bileşene hassasiyetim oldugunu söylemişti. Zararı yok demişti ama karın agrısı yapıyordu.

Muhtemel kedide de aynı durum olabilir.