Kediler uyurken çok tatlı olmuyor mu?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mia

Hayvansever
Kedi Dostu
20190930_150154.jpg

20190930_145719_015.jpg

Mia yerde yatmayı pek sevmiyor, genelde akşamları masamın üzerinde (onun için yumuşak bir yatak aldık, masamın üzerine koyduk), geceleri ayak ucumda, sabahları da benim yerimde uyuyor.

Genellikle geceleri bilgisayarda film izlerim. Film izlediğim sırada babam fark edince kızıyor ve sesini kısmamı istiyor. Mia uyanmasın diye. :D

Evlatlık gibi bir şey oldum sanırım evde. :'D

Uyurken çok tatlı olmuyorlar mı? Hep tatlılar, ancak Mia uyurken ayrı bir sempati duyuyorum ona.

Allah umarım tüm dostlarımızı korur, Mia'nın yokluğunu düşündüğümde istemsizce göz yaşım akıyor.

Ayrıca Mia aşırı yemek yiyor. Göbek yaptı. Sabah 2 kaşık kuru mama, haftada 2 kez öğlen yaş mama, akşam da uyumadan önce 2-3 kaşık kuru mama veriyorum. Azaltmalı mıyız? Ona zararı olmaz umarım. :D

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Mia, o kadar yaş mamaya gerek yok. Kilosuna bağlı olarak günde kaç gram vermenizi gösteren skalalar var. Ben yaş mamayı ayda 1 veriyorum o da ödül gibi. İlerde obezite olup diyete baslayabilirsiniz. Şimdiden önleminizi alin.

• Beğen
Tepkiler: Mia

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben evde yaş mama olduğunda haftada bir defa veriyorum çok sık vermek diş taşı oluşumuna neden oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Kuru mamada şuan ölçüye dikkat etmiyorum kabındaki mama bittikçe koyuyorum zaten acıktıkça gidip az az yiyor. Ama şey yapıyorum yaş mama ya da evden yoğurt yumurta falan verirsem kuru mama kabını alıyorum yoksa bitirmiyor tabağında kalıyor.
Bu arada evet çok tatlı oluyorlar ❣️ kucağıma gelip uyuyakalıyor bazen yerimden kalkamıyorum ayağım uyuşuyor rahatsız olmasın diye kımıldayamıyorumda 😂

Aminebusra

Hayvansever
Kedi Dostu
Ya ben uyurken ısırmak istiyorum minnağımı her hali çok tatlı

Jacops83

Hayvansever
Kedi Dostu
Bazen uyurken benim minnak rüya görüyor patiler bi aşağıya bi yukarıya acayip komik oluyor 😻

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu melek ruyasında konuşuyo bence benle konuşuyo🥰