Kediler İçin Su Pınarları

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Fiyatları 200-300den başlayıp 2000TL'ye kadar gidiyor. 200-300 lira az para değilken araştırmalarıma göre çok pahalı olmayanların dışındakiler plastikten üretiliyor, açıkçası bu beni biraz korkutuyor. Öte yandan kedilerinin böbreklerin çok güçlü olmadığını biliyorum ve bizimki bazen gerçekten az su içiyor. Kedinin hareketli suya ilgisi olduğunu her musluğu açtığımda yanıma gelip izlemesinden anladım. Ürünü alanların çoğu harika oldu, kedim suya doyamıyor derken, azınlık bir kısmın yazdığı da bir o kadar kötü; plastik kokuyor hiç sağlıklı değil, temizlemediğimde filtresi kurtlandı gibi yorumlarda var. Aranızda kullanan yada kullanmış olan var mı, önerir misiniz?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben kullanmadım ama kullanılabileceğimi sanmıyorum, iki kedim de su sadece durgunken içiyor hatta birisi su sesinden bile korkuyor.
Su ve mama hergun bitmese bile tazelenmesi gerekir, su pınarındaki suyun birkaç gün devirdaim etmesi sağlıklı olmayacaktır.

Kedi susadiginda içer, bence ekstra su içmeye teşvik gerekli değil ama kullanıp yorum yapam var ise bende bilgilenmek isterim

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
@Arndiol Bazı kediler kesinlikle kapta duran suyu içmiyor, hatta sırf hareketli olduğu için musluk suyundan başka su içmeyen kediler var.

Önerebileceğim bir marka yok maalesef ancak kaliteli bir marka alıp temizliğine önem verirseniz kediler için oldukça kullanışlı bir üründür. Ürünün malzemesi, dayanaklılığı ve ağırlığına çok dikkat etmelisiniz. Eğer hafif bir ürün satın alırsanız kediniz yanlışlıkla suyunu devirebilir, suyun prizle temas etmesi de pek hoş sonuçlar doğurmaz. Ürünü alırken yorumlara bakarsanız sizi mutlaka bir sonuca ulaştıracaktır. Bu ürün sayesinde birçok kedi daha fazla su tüketmeye başlıyor, eğer sizin kediniz de gün içerisinde yeteri kadar su tüketmiyorsa deneyin derim. :)

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Cevaplarınız için teşekkür ederim ama satın alım yorumları birbirine çok zıt olabiliyor yani işim açıkçası şansa kalıyor. Siz eğer kullandıysanız yada kaliteli biliyorsanız bana yazar mısın reklam olmaması için özelden.

Son düzenleme:

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Kediden kediye değişiyor herşey, benimkiler gıcık sanırım:D
Valla marka önerisi yapan olur ancak tazelik acısından filtresi güzel olan bir tane alın bence.