Kediler İçin Camı Güvenli Hale Getirme -destek-

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Pumpkin

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhaba arkadaşlarım :)

Bu aralar gündemimde evlat sahiplenme olduğu için evimi de bu duruma uygun hale getirmeye çalışıyorum. İnternetten ya da başka yerlerden sinekliklere baktığım zaman tanesinin 300+ tl olduğunu gördüm birçok pencere olduğunu düşünürsek paralar suyunu çekecek gibi görünüyordu bu yüzden ben de filelere yöneldim, bunlar da tanesi 35tl gibi fiyatlardan fakat bunların da montajını yapamamaktan korktum.

Siz bu durumun üstesinden nasıl geldiniz illa binlerce lira ödememiz mi gerekiyor hepinizden fikirlerinizi ve kendi çözüm yolunuzu bekliyorum :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Normal sineklik var bizde. O nedenle çok açmıyoruz

File montajı videoları var çok zor değil. Onlara bakın derim.

Pumpkin

Hayvansever
Kedi Dostu
Normal sineklik var bizde. O nedenle çok açmıyoruz

File montajı videoları var çok zor değil. Onlara bakın derim.
Filenin montajını yapsam bile silerken sıkıntı çıkartıyormuş çünkü sabitleniyormuş o oraya :( -yanlışsam düzeltebilirsiniz araştırmalarım sonucunda bu kadarını öğrenebildim- tüm gün kara kara düşündüm maalesef..

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
evinizde sineklik var mı? bazı sineklikler sökülür modelde oluyor , onu söküp üstüne fileyi sabtleyebilirsiniz. camı silerken söker, o kısmı yıkarsınız.

sinekliğiniz yok ise tüm camlara yapmak maliyetli olacağı için kedinin dolandıgı odalarda acacagınız camlara yapabilirsniz.

bizim evde böyle sineklik var, söküllüyor.

Menteseli-Pencere-Sineklik-Kedi-Sinekligi-7341.jpg

Pumpkin

Hayvansever
Kedi Dostu
evinizde sineklik var mı? bazı sineklikler sökülür modelde oluyor , onu söküp üstüne fileyi sabtleyebilirsiniz. camı silerken söker, o kısmı yıkarsınız.

sinekliğiniz yok ise tüm camlara yapmak maliyetli olacağı için kedinin dolandıgı odalarda acacagınız camlara yapabilirsniz.

bizim evde böyle sineklik var, söküllüyor.

Menteseli-Pencere-Sineklik-Kedi-Sinekligi-7341.jpg
Hayır sinekliğim yok, çocuğu bu ayın sonunda alacağım bir süre -çözüm bulana kadar en azından- cam açmamaya karar verdim. belki kedi sinekliği yaptırırım havalar tekrar ısınana kadar. Teşekkür ederim tavsiyeniz için bu da kesinlikle çok mantıklı. :)