Kedi yatağı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ozguracar

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedi yatağı tavsiye eder misiniz ? Ise yarıyor mu ? Sizce almalı mıyız ?

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Bizimki umursamiyor bile valla bizimle yatıyor 😂

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Siz alsanız da almasanız da koltukta orada burada yatacak onun yerine küçük bir karton kutu veya ayakkabı kutusu koyun önüne. Kediler basit şeylerle daha mutlu oluyorlar :D

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Bizimkiler gece gelir o sırada canı kimi isterse, o kişinin ayak ucuna yatardı. Bağzen bana geldiğinde örtüyü kaldırırdım örtünün altından ayak ucuma kıvrılır yatardı ama sabah onu asla orada bulamazdım😃. Gece kalkıp canı nereyi isterse oraya yatardı. Bence kedi içinyatak olarak en iyi yer sıcak ve rahat olması. Yani onun ne kadar süslü kutular koysak ta, gider gardrobun içine yatardı.
Hatta bir keresinde iki miniğimiz mutfak çekmecesinde örtülerin üstüne (nasıl girdilerse artık) yatmışlardı. Neredeyse bir gün boyunca dışarıda ve binanın içinde onları aramıştık😆.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Kutuları çok seviyorlar, saklanacak yer aradıkları için sanırım. Bizimki gece 11.30 oldu mu 3 tane kutusu vardı, ondan ona ondan ona deli gibi kosardi. Baktım çıldırıyor attım hepsini 😂

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Bizim şila benim yatağımı işgal etti desem yeridir ve işin tuhaf tarafı beni kendi yatağıma almıyor. Arkadaşım bana demişti de inanmamıştım, kediyi sahipleniyorsan fakat kendi evinde kiracı olmaya hazır mısın demişti, yatağında yatmıyor ya benim yatağım da ya da evin içerisinde bir tane kanepe var orada yatıyor. Ve bizleri hiçbir şekilde oraya yaklaştırmıyor :(

oguzhanaltuntas

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedime kartondan surekli ev vs yapiyorm ilk basta cok seviyor icinde yatiyor surekli sonra sıkılınca ondan bidaha ugramiyor istedigi yere gidip yatiyor. Tabi o evide guzel guzel parcaliyor😀

Zmrt

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim kedim sürekli yuksek yerde yatıyor. Hic yatağina yatmiyor. Yatağini yuksek yere koydum bu sefer orada da etrafı rahat izleyemiyor o yüzden yatmıyor. Yüksek yerde yatmayı seven kediler icin cozumu olan varsa sevinirim valla.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Benim kedim sürekli yuksek yerde yatıyor. Hic yatağina yatmiyor. Yatağini yuksek yere koydum bu sefer orada da etrafı rahat izleyemiyor o yüzden yatmıyor. Yüksek yerde yatmayı seven kediler icin cozumu olan varsa sevinirim valla.
Bazı kediler kendini yere yakınken güvende hissederken bazıları ağaç tepelerinde, yerden yüksekteyken güvende hissederler. Sizin kediniz belli ki tam bir ağaç kedisi :) Evin içerisine kedi ağaç evi alıp/yaptırıp cama yakın bir yere koyarsanız eminim çok mutlu olacaktır.
Redhill-Indoor-Cat-Tree-House-Wholesale-Cat.jpg_350x350.jpg

Zmrt

Hayvansever
Kedi Dostu
Bazı kediler kendini yere yakınken güvende hissederken bazıları ağaç tepelerinde, yerden yüksekteyken güvende hissederler. Sizin kediniz belli ki tam bir ağaç kedisi :) Evin içerisine kedi ağaç evi alıp/yaptırıp cama yakın bir yere koyarsanız eminim çok mutlu olacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 910
Bunu ilk kez göruyorum. Ben raf yaptirayim diyordum ama bu tasinabilir sanirim ayni zamanda teşekkurler.

yildizsarar

Hayvansever
Kedi Dostu
benimki benim yatakta yatıyor. geçen hafta kardeşime emanet edip iş gezisine gittim. kardeşim benim yatağa yatınca kızmış uyutmamış onu.

KayaZaKi

Hayvansever
Kedi Dostu
Kediler ona özel bir yatak aldığınızı umursamaz. Hatta market poşetlerinden bir yatak yaparsanız mümkünse kalorifer yanı ondan iyi yatak olmaz. Poşetleri çok severler. Eskimiş polar battaniye giysi vs den de yatak olursa çok beğenecektir. Yatak alacağınız parayla da sokak kedilerine mama alın.