Kedi ya da kopek evlat edinmek istiyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

kaandenizblkn

Hayvansever
Merhabalar yavru kedi ya da köpek edinmek istiyorum. Petshopa gidip bir canlı için pazarlık yaparak değil de yavrusu olmus bir annenin yavrularından birini evlat edinmek istiyorum sahibine para vermek yerine mama ya da canlının ihtiyacını karşılamak istiyorum . Ankara da yaşıyorum gelip alabilirim. Hayirli forumlar

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kaan bey hoş geldiniz, elbette ücret vermemeniz oldukça güzel bir davranış. Birçok kişi sahiplendirirken, aşı ve mama masraflarını karşılasınlar verelim diyorlar ama yavru canlara Dünya para talep ediyorlar... ücret kesinlikle vermeyin öyle kişilere, benim naçizane düşüncem; hiçbir canlı satılamaz. Hepsi doğanın, hepsi Dünya'nın...

kaandenizblkn

Hayvansever
Kaan bey hoş geldiniz, elbette ücret vermemeniz oldukça güzel bir davranış. Birçok kişi sahiplendirirken, aşı ve mama masraflarını karşılasınlar verelim diyorlar ama yavru canlara Dünya para talep ediyorlar... ücret kesinlikle vermeyin öyle kişilere, benim naçizane düşüncem; hiçbir canlı satılamaz. Hepsi doğanın, hepsi Dünya'nın...
Tabi ki Tevfik bey bu konularda çok hassasım. Hayvanlar mal değildir.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@kaandenizblkn, kesinlikle hocam sonuna kadar haklısınız. Keşke hayvan sahiplenmek isteyen her kişi sizin gibi düşünse. Şu durumada göz yumulabilir, mesela; X bir kişide cins bir kedi/köpek var. Size deseki, hocam 15 kg. mama alın ve sokak hayvanlarına dağıtın, o canların az da olsa karınları doysun diye rica ediyorum, para kesinlikle talep etmiyorum dese... bunu anlarım.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Bence barınaktan bir yavru sahiplenseniz? Daha güzel olmaz mı? Naçizane görüşüm tabi.