Kedi Sahiplenmek İstiyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

zeynep58

Hayvansever
Kedi Dostu
kedim evde yalnız olduğu için ona arkadaş olsun diye bi kedi sahiplenmek istiyorum. kedimin cinsi british ve kendi cinsinden olsun istiyorum. bu işin ticaretine karşıyım ücretsiz sahiplenmek istiyorum.

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Bunun için sahiplendirme platformlarına göz atabilirsiniz. Eminim bulunduğunuz şehir içinde sahiplenebileceğiniz birçok kedi vardır. Bir hevesle alınıp çoğu cins kedi sokakta heba oluyor. Ama neden british istiyorsunuz anlayamadım, tekir neden istemiyorsunuz?

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Barınaklara bakabilirsiniz. Tekir kedi ile de anlaşabilirler.

zeynep58

Hayvansever
Kedi Dostu
Bunun için sahiplendirme platformlarına göz atabilirsiniz. Eminim bulunduğunuz şehir içinde sahiplenebileceğiniz birçok kedi vardır. Bir hevesle alınıp çoğu cins kedi sokakta heba oluyor. Ama neden british istiyorsunuz anlayamadım, tekir neden istemiyorsunuz?
british istiyorum çünkü tekir ya da başka bi cinsle çiftleşirse yavruları sağlıksız doğuyormuş.

Batuhanaks

Hayvansever
Kedi Dostu
Si facebook gruplarındada ücretsiz arıyordunuz değilmi ?

Cemgineer

Hayvansever
Kedi Dostu
british istiyorum çünkü tekir ya da başka bi cinsle çiftleşirse yavruları sağlıksız doğuyormuş.

Neden çiftleştirmeyi düşünüyorsunuz ki direkt olarak :) Madem evinizdeki kediye arkadaş arıyorsunuz, kısırlaştırılmış herhangi bir cins de sahiplenebilirsiniz o halde? Yani bu işin ticaretine karşıyım deyip, bedavadan British'e sahip olup onların yavrularını satmayacağınızın bir garantisi yok sonuçta.