Kedi sahiplenme

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Batuhanaks

Hayvansever
Kedi Dostu
Sivas ve cevresinde kedi sahiplenmek istiyorum aile ortamında büyüyecektir yardımcı olabilicekler mesaj atabilirse sevinirim

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
İstediğiniz bir cins, yaş, dişi, erkek var mı? Ben tokattayim. Haftasonu veterinerime sorayım.

Batuhanaks

Hayvansever
Kedi Dostu
Bristh veya scotish istiyorum ama 1 yıldır falan arıyorum ama ne yazikki ücretsiz sahiplendirme bulamadım

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Batuhanaks, Bristh veya scotish kediler ücretli sahiplendirildiğinden dolayı bulamıyorsunuz. Neden bir kedi ırkına önem veriyorsunuz? @Kedisever2707 hanımefendinin kedisi gayet sevimli duruyor, konusu mevcut bir inceleyin dünyalar tatlısı madem sivastasınız ve bulamıyorsunuz mutlaka sahiplenin derim bu tatlı kediciği

Kedisever2707

Hayvansever
Kedi Dostu
@Batuhanaks, Bristh veya scotish kediler ücretli sahiplendirildiğinden dolayı bulamıyorsunuz. Neden bir kedi ırkına önem veriyorsunuz? @Kedisever2707 hanımefendinin kedisi gayet sevimli duruyor, konusu mevcut bir inceleyin dünyalar tatlısı madem sivastasınız ve bulamıyorsunuz mutlaka sahiplenin derim bu tatlı kediciği
İlginiz için teşekkür ederim ve evet oldukça sevimli oyuncu bir minik cins kedi olmasının hiçbir özelliği yok inanın onlara olan sevgimiz onları bizim için en güzel cins yapıyor zaten. Bir farklılığımız olsun ve bir canı sokaktan kurtaralım bunun huzuru da çok farklı inanın

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Kedisever2707, kesinlikle doğru söylüyorsunuz, elbette cins bir kedi olmasının hiçbir artısı yok. Tüm kediler gözümüzde kedidir, candır, aşktır sonuçta. Bu tüm hayvanlar için geçerli... bilemiyorum benim gözümde sokak köpeği de, diğer cins olarak adlandırılan köpeklerde hepsi aynıdır.

Kedisever2707

Hayvansever
Kedi Dostu
Kesinlikle öyle sahipleniyorsun ve senin evladın gibi oluyorlar. İnsan evladını çirkin gibi nitelendirebilir mi? Hepsi bir can ve hepsi birbirinden güzel. Bir huzur kaynağı onlar.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bence hiçbir kedi ücret karşılığı sahiplendirilmemeli. Sırf türünden dolayı ücret istemek nedir ? Ben memleketimde yaz tatilindeyken bir anne yeni doğurmuş yavrularını kömürlüğe getirmişti hem anneye hem yavrulara sahip çıktık türlerini bilmiyorum sanırım tekir türündendi ve dünya tatlısı kedilerdi beni her gördüğünde yanıma koşuyorlardı küçücük bacaklarıyla :) En son gün İstanbul'a döneceğimizde artık içinemi doğdu annenin bilmiyorum ama sabah saatin 4'ünde uyanmış kapıda bize bakıyordu valla gidişimizi izledi içim gitmişti.. Ben bunu niye anlattım bilmiyorum :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@yunuscelik, sonuna kadar katılıyorum. Sırf tüyünden dolayı dünya kadar para veriyorlar ve bir hevesle satın aldıkları hayvanı daha sonra dışarı sokağa veya barınaklara bırakıyorlar...