Kedi probiyotik kullanımı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Vinda

Hayvansever
Kedi Dostu
Doktorundan bugün AniFLORA diye kediler için probiyotik olan paketlerden aldım. Daha önce kullanan var mı? Nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz? Doktor bir paketin çeyreğini sabah, diğer çeyreğini akşam olacak şekilde verebilirsiniz dedi. Daha önce kullanan var mı?

Ekli dosyalar

• 16160718530773254780188585434045.jpg
    16160718530773254780188585434045.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 14

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben proplanin probiyotigini kullanıyorum. 1grlik paketlerde haftada 3 gün veriyorum 1 paketi 3 ebolup. Laktozsuz süt veya yoğurt ile karistabilirisiniz.

Onur

Hayvansever
Kedi Dostu
Veteriner hekiminizin reçete ettiği gibi kullanmanız uygundur. Kesinlikle faydalarını göreceksiniz, geçici olarak ishal yapabilir beklenen olası bir durumdur. Ben Viyo Recuperation kullanıyorum belirli aralıklarla, doğumdan sonra da çok faydalı oluyor. Siz genel kullanım mı sağlayacaksınız, yoksa bir problem var mı?

Vinda

Hayvansever
Kedi Dostu
Veteriner hekiminizin reçete ettiği gibi kullanmanız uygundur. Kesinlikle faydalarını göreceksiniz, geçici olarak ishal yapabilir beklenen olası bir durumdur. Ben Viyo Recuperation kullanıyorum belirli aralıklarla, doğumdan sonra da çok faydalı oluyor. Siz genel kullanım mı sağlayacaksınız, yoksa bir problem var mı?
Ayağını kum kazmaktan ve ısırıp yalamaktan pati arasında yara açmış. Doktoru da düzenli olarak krem kullanımı ve probiyotik desteği istedi. Biraz gaz sorunu da vardı.
Ben proplanin probiyotigini kullanıyorum. 1grlik paketlerde haftada 3 gün veriyorum 1 paketi 3 ebolup. Laktozsuz süt veya yoğurt ile karistabilirisiniz.
Teşekkür ederim, mamasına döktüm ama doktorun dediği kadar ama yemedi pek. Yoğurda karıştırmak daha iyi.

Onur

Hayvansever
Kedi Dostu
Ayağını kum kazmaktan ve ısırıp yalamaktan pati arasında yara açmış. Doktoru da düzenli olarak krem kullanımı ve probiyotik desteği istedi. Biraz gaz sorunu da vardı.

Teşekkür ederim, mamasına döktüm ama doktorun dediği kadar ama yemedi pek. Yoğurda karıştırmak daha iyi.
Anladım, kum olarakta ince kum veya geçici olarak çam peleti kullanmanızı tavsiye ederim.

Onur

Hayvansever
Kedi Dostu
Bugün çam peleti aldım, deneyeceğim.
Gayet güzel bir ürün kedi için son derece faydalı idrarlar toz halinde tamamen aşağıya iniyor. Sadece temizlerken biraz mide bulandırıcı olabiliyor kokusu :sick: