Kedi Oteli

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Nazan Kes

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar merhaba, Ankara'da bana tavsiye edebileceğiniz kedi oteli var mı? Bayram süresince kızımı emanet edebileceğim bir yere ihtiyacım var.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Nazan hanım merhabalar, güvenilir birisi var ise o da bakabilir diyeceğim ama işte güvenebilmek çok önemli sonuçta evladınız gibi olan kedinizi, canınızı emanet edeceksiniz.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
otel yerine kedinizi sizin evinizde ziyaret edebilecek birine emanet edin derim. Bunun için petsurfer'a göz atabilirsiniz.

Beyza

Yeni Üye
Kedi Dostu
@socrabbit, kesinlikle katılıyorum size, benim de ihtiyacım vardı ve en iyi bakıcıyı buldum. oldukça memnun kaldım diyebilirim, deneyimsiz insanlara teslim etmektense canımı işini bilen kişilere emanet etmek çok daha mantıklı

Nazan Kes

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, bir otel buldum, akşam gidip kontrol edeceğim. Veterinerimiz den bazı tüyolar aldım, bu söylediği kriterler olumlu olursa bırakacağım kızımı. İnternette de yayınladıkları videoları gördüm, ilgili davranıyorlar ama yaşamadan bilemem tabi bu ilginin derecesini. Akrabalarımda aksi gibi hepsi şehir dışına çıkıyor,

Nazan Kes

Hayvansever
Kedi Dostu
@socrabbit, @Beyza, Aslında ben de sizden yanayım ama, evde babam var ve kızımla arası iyi değil, ben bakmam dedi☺ petsurfer' a göz attım ama uygun olmadı. Bir de benim kızım asosyal ve kıskanç kimseyi istemiyor. Beni ve oyuncaklarını paylaşmıyor. Ayrı odada baktığım hasta bir kedim var. O iyileştiği zaman beraber vakit geçirmek zorundalar. Bu otel durumu belki bu konuda biraz yardımcı olur diye de düşündüm.