Kedi Maması Sokak Hayvanlar Için

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

GALATASARAY1905

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokak hayvanları için hangi mamaları önerirsiniz.
Bütçem aylık 150-200tl arası değişiyor.
Elimde şuan
Mystic gurme ve Yavru Kedi Maması
Supreme Cat mix kedi maması
Mycat Mojo Black tavuklu
Carfeorsada satılan empati kedi maması var
En son 1 hafta öncede trendyoldan prestige gurme kedi maması aldım (bu marka mamayı kullanan bilgisi olan varmı)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında en iyi seçenek Mystic ve golosi bu bütçeye göre.
Hem de birçok mamaya göre içerikleri iyi

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Mojo'nun içeriğini bilmiyorum ancak diğer mamaların tercih edilebilir mamalar olmadığını söyleyebilirim. Aralarında en iyisi Mystic, sokak kedilerine verilebilecek en sağlıklı mamalardan bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Diğer mamalar yerine Liva öneririm, çok severek tüketiyorlar. Dilerseniz Proart mamaya da göz atabilirsiniz, denemediğim için kesin severler diyemiyorum. :)

GALATASARAY1905

Hayvansever
Kedi Dostu
Mojo'nun içeriğini bilmiyorum ancak diğer mamaların tercih edilebilir mamalar olmadığını söyleyebilirim. Aralarında en iyisi Mystic, sokak kedilerine verilebilecek en sağlıklı mamalardan bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Diğer mamalar yerine Liva öneririm, çok severek tüketiyorlar. Dilerseniz Proart mamaya da göz atabilirsiniz, denemediğim için kesin severler diyemiyorum. :)
Mycat Mojonun içeriğinde kurutulmuş tavuk eti yazıyordu. Mystic mama içerik olarak güzel ama benim sokağımdaki kediler bir tuhaf bazıları yiyor bazıları yemiyor mystc mamayı bırakıp Carfeorsanın mamasına saldırıyorlar bazende senin verdiğin mamayamı kaldık kızım diyip gidip çöpleri karıştırıyorlar. Liva mamayı denemedim alıp denemeyi düşünüyorum liva mamada sadece tavuklumu var proart mama bazen trendyolda indirime giriyor indirimleri takip edip almayı düşünüyorum🙂
Hem de birçok mamaya

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Proart'ın pozitif yorumları var ancak kediden kediye değiştiği için bir şey söylemek mümkün olmuyor. :) @Arndiol önerdiği gibi Golosi 20 kgluk mama ürettiği için daha ekonomik olabiliyor onu da denemenizi öneririm. Evet Liva sadece tavuklu mama üretiyor eğer sizinkiler farklı aromalara alışıksa başka markalara yönelebilirsiniz. 🐾

GALATASARAY1905

Hayvansever
Kedi Dostu
Hem de birçok mamaya göre içerikleri iyi
Mystic mamanın fiyatı uygundu ama son zamanlarda fiyatı yükseldi. Golosi mama 20kg paketlerde 340-390tl civarı arası şuan için bütçemi zorlar😊
Proart'ın pozitif yorumları var ancak kediden kediye değiştiği için bir şey söylemek mümkün olmuyor. :) @Arndiol önerdiği gibi Golosi 20 kgluk mama ürettiği için daha ekonomik olabiliyor onu da denemenizi öneririm. Evet Liva sadece tavuklu mama üretiyor eğer sizinkiler farklı aromalara alışıksa başka markalara yönelebilirsiniz. 🐾
ForLance ve Howmeow kedi mamaları nasıldır. Golosi mamayı almayı düşünüyorum ama bu aralar alabilecek yeterli bütçem yok.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Forlance iyi değil, how meow et içeriği bakımından fena değil ancak içerikte fazla besin kullanılmamış yerler mi emin değilim açıkçası, bence bütçe zorlamadan alınabilecek en iyi mama Liva :)