Kedi Maması Önerisine İhtiyacım Var Yardımcı Olur Musunuz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Aycl64

Hayvansever
Kedi Dostu
Selamlar,

8 aylık dünyalar tatlısı bir kedim. Şu ana kadar hep Royal Canin Kitten Second Age kullandık.

Artık yetişkin bir mamaya geçmek istiyoruz, çok kalitesiz olmayan ama fiyatı bir tık daha uygun olan bir mama arıyoruz. Öneriniz var mıdır acaba ?

Çözüm
Royal Canin ismi ve secenek coklugu dısında içeriği saglam bir mama değil. o paraya cok daha fazla kaliteli mamalar bulabilirsiniz.

Bir tık altı diyorsanız Brit Care içerik olarak daha iyi ve fiyat olarak daha uygundur.
Aynı düzeyde diyorsanız N&D Ocean serisi cok daha iyi içeriklidir.

Fiyat olarak min. kalite olarak max düşünüyorsanız Golosi markaya mutlaka bakın. Ben kullanıyorum. Fiyatı uygun ve içeriği Royal den iyi.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Royal Canin ismi ve secenek coklugu dısında içeriği saglam bir mama değil. o paraya cok daha fazla kaliteli mamalar bulabilirsiniz.

Bir tık altı diyorsanız Brit Care içerik olarak daha iyi ve fiyat olarak daha uygundur.
Aynı düzeyde diyorsanız N&D Ocean serisi cok daha iyi içeriklidir.

Fiyat olarak min. kalite olarak max düşünüyorsanız Golosi markaya mutlaka bakın. Ben kullanıyorum. Fiyatı uygun ve içeriği Royal den iyi.

Çözüm

Can

Hayvansever
Kedi Dostu
Selamlar,

8 aylık dünyalar tatlısı bir kedim. Şu ana kadar hep Royal Canin Kitten Second Age kullandık.

Artık yetişkin bir mamaya geçmek istiyoruz, çok kalitesiz olmayan ama fiyatı bir tık daha uygun olan bir mama arıyoruz. Öneriniz var mıdır acaba ?

Pro performance mamalarını önerebilirim. İçerik olarak oldukça kaliteli olduklarını düşündüğüm bir marka.

*İlgili markanın internetten satışı yapılmamakta. Bulunduğunuz bölgede ki petshop mağazalarına veya veteriner kliniklerine sormanızda fayda var.

Aycl64

Hayvansever
Kedi Dostu
Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Sanırım Golosi deneyeceğim. Pro Performance artık veterinerim dahi önermediği için hiç tercihlerim arasına almadım ne yazık ki.