Kedi Maması Önerisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Nurcan

Hayvansever
Temizmama'dan kedi maması alan var mı Tavsiye eder misiniz bu siteyi?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Nurcan hanım ben daha önceleri sipariş veriyordum elbette sokaktaki canlar için tavuk maması sipariş etmemek için elimden geleni yapıyordum, birkaç sponsor olan arkadaşta göndermişlerdi sağ olsunlar sokaktaki canlar yiyorlar ama evinizdeki kedi biraz seçici olabilir bu konuda. Naçizane tavsiyem daha önce burada da önerildiği gibi nd marka kedi maması veya proplan adlı kedi mamasından alabilirsiniz.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
orta seviyede mamaları var diyebilirim birçok kedi yiyor ama birçok kedi de yemiyor seçici olabiliyor her kedinin damak zevki de farklıdır tabii orasını bilemem fakat bana göre orta seviyede mamaları olan güzel bir firma diye düşünüyorum.

Nurcan

Hayvansever
@Nurcan hanım ben daha önceleri sipariş veriyordum elbette sokaktaki canlar için tavuk maması sipariş etmemek için elimden geleni yapıyordum, birkaç sponsor olan arkadaşta göndermişlerdi sağ olsunlar sokaktaki canlar yiyorlar ama evinizdeki kedi biraz seçici olabilir bu konuda. Naçizane tavsiyem daha önce burada da önerildiği gibi nd marka kedi maması veya proplan adlı kedi mamasından alabilirsiniz.
mamalar tavuklu mu oluyor orda bilmiyordum

Misgene07

Hayvansever
En Son aşırı ve gereksiz pahalanmisti. O günden sonra bir daha mito almadım sokak hayvanları için. Çünkü üstüne 20 tl daha koyup n11 gittigidiyor gibi sitelerden indirimdeyken Reflex alabiliyorum artık. Mito uzun süreli kullanımlarda özellikle erkek kedilerde daha fazla olmak üzere idrar yollarında ve böbreklerde ciddi sorunlara yol açıyor. Reflex orta kalite 3 yıldızlı bir mama ve mitoyla çok fazla Fiyat farkı da olmayınca sokaktakilere de Reflex alıyorum artık.

destanhbf

Hayvansever
Temizmama'dan kedi maması alan var mı Tavsiye eder misiniz bu siteyi?
nd çok kaliteli ama bir o kadar da pahalı bir ürün. royal canin de fiyat bazında farklı dönemlerde güzel indirim almasına rağmen 300-350 arasında değişiyor 10 kg olanları. proplan çok iyi mama ama her kediye hitap etmediğini büyük bir sitede yapılan 600 yorumu tek tek okuyarak değerlendirmiştim. ve olumsuz yorumlar bir hayli fazlaydı. reflex wiskas spectrum matisssa gibi mamalar orta çıta mamalar çok aşırı iyi değil ama idare eder mamalar. ortalama fiyatları 130-300 arası 15 kg olanları. sokak canları içinde bende isterim çok aman aman pahalı mamalar alalım yedirelim lakin biliyorsunuz ki türkiye şartlarında herkesin ekonomisi bunu kaldırmaya yetmeyecektir. üretim yeri Türkiye olan patissera adlı bir mama var. bir kaç gün önce görmüştüm . indirime girmişti. mito dan içerik olarak iyi. hatta mito gibi olan alt düzey mamaların çoğundan iyi. gelelim özete bu mamayı kullandım ve memnun kaldık da. kediler severek tüketiyor. şu an ki fiyatı da 120 tl den 79 tl inmişti en son gördüğümde ayrıca 15kg paketlerde. benim tavsiyelerim bu kadar şimdilik. başka sorunuz olursa seve seve yardımcı olurum. hayırlı geceler.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Dünya'nın en kalitesiz mamalarının bir araya getirildiği site olabilir. İçerik açısından berbat. Özellikle bonacibo markanın iç organlarda yağlanma yaptığını duymuştum.

Nurcan

Hayvansever
nd çok kaliteli ama bir o kadar da pahalı bir ürün. royal canin de fiyat bazında farklı dönemlerde güzel indirim almasına rağmen 300-350 arasında değişiyor 10 kg olanları. proplan çok iyi mama ama her kediye hitap etmediğini büyük bir sitede yapılan 600 yorumu tek tek okuyarak değerlendirmiştim. ve olumsuz yorumlar bir hayli fazlaydı. reflex wiskas spectrum matisssa gibi mamalar orta çıta mamalar çok aşırı iyi değil ama idare eder mamalar. ortalama fiyatları 130-300 arası 15 kg olanları. sokak canları içinde bende isterim çok aman aman pahalı mamalar alalım yedirelim lakin biliyorsunuz ki türkiye şartlarında herkesin ekonomisi bunu kaldırmaya yetmeyecektir. üretim yeri Türkiye olan patissera adlı bir mama var. bir kaç gün önce görmüştüm . indirime girmişti. mito dan içerik olarak iyi. hatta mito gibi olan alt düzey mamaların çoğundan iyi. gelelim özete bu mamayı kullandım ve memnun kaldık da. kediler severek tüketiyor. şu an ki fiyatı da 120 tl den 79 tl inmişti en son gördüğümde ayrıca 15kg paketlerde. benim tavsiyelerim bu kadar şimdilik. başka sorunuz olursa seve seve yardımcı olurum. hayırlı geceler.
Erciyes üniversitesi veterinerlik fakültesi hekimi wiskas i hiç önermiyorum demişti.

ThyReaL

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben mamalarimi GittiGidiyor dan alıyorum şükür bir sıkıntı olmadı...

destanhbf

Hayvansever
Erciyes üniversitesi veterinerlik fakültesi hekimi wiskas i hiç önermiyorum demişti.
çok iyi mama demedim zaten. orta çıta mamalar diye belirttim. ha unutmadan dipnot ekleyeceğim. mitoya 12* tl vermektense. git wiskas al 150 tl ye daha iyi. en azından böbrek rahatsızlığına sebep olmaz kedilerde.

Nurcan

Hayvansever
çok iyi mama demedim zaten. orta çıta mamalar diye belirttim. ha unutmadan dipnot ekleyeceğim. mitoya 12* tl vermektense. git wiskas al 150 tl ye daha iyi. en azından böbrek rahatsızlığına sebep olmaz kedilerde.
bende sadece açıklama olarak yazdım zaten

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Royal canin baby cat ile başlayıp royal canin kitten ve proplan kitten kullandım. Hepsinden memnun kaldım. 1 yaşından sonra royal canin fit32 kullandım. Gerçekten fit yaptı kedimi vazgeçtim. Proplanla topladım. Daha sonra lavital denedim onu da çok severek yedi. Nd bizimkine ağır geldi kusunca kestim. Şuan hamile hep royal canin kitten ile besledim fakat ocağımıza incir ağacı dikmeye başlayınca geçen hafta denemek amacıyla temizmamadan bonacibo kitten söyledim. Yüzüne bakmadı yine royal canin kittena devam ediyoruz denemeden almayın derim. Denemek için sitesinden sadece kargo ücreti ödeyerek numune mama isteyebiliyorsunuz.