Kedi Maması Öneri

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Pekmez

Hayvansever
Kedi Dostu
Evet ben öyle yaptım iyi ki yapmışım hiç iştahsızlık vs. gibi şeyler yaşamadım. Şuan iyileşti sayılır kullandığım mamanın kısırlaştırılmış'ını alıcam.
Benimkiler de maşallah ne iştahsızlık ne halsizlik var daha dün oldular operasyon, perdeye tirmanmaya çalışıyor ona kalsa beni yicek öyle iştah sapur supur yedi:) Umarim dikislerine zarar vermez deli cocuklar :)

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Benimkiler de maşallah ne iştahsızlık ne halsizlik var daha dün oldular operasyon, perdeye tirmanmaya çalışıyor ona kalsa beni yicek öyle iştah sapur supur yedi:) Umarim dikislerine zarar vermez deli cocuklar :)
Geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatırlar. Antibiyotik aldıklarında halsiz olabiliyorlar. Benim kedimde ilk zamanlar hareketliydi sonra hep uyku durumu oldu şuan ki durumu iyi.

Pekmez

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatırlar. Antibiyotik aldıklarında halsiz olabiliyorlar. Benim kedimde ilk zamanlar hareketliydi sonra hep uyku durumu oldu şuan ki durumu iyi.
Tesekkur ederiz, size de geçmiş olsun. Yalnız titreme gozlemliyorum normal diyorlar ama korktuk biraz sizde de oldu mu?

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Tesekkur ederiz, size de geçmiş olsun. Yalnız titreme gozlemliyorum normal diyorlar ama korktuk biraz sizde de oldu mu?
Yok titreme olmadı. Veteriner normal diyorsa korkmanız gereken birşey olacağını sanmıyorum. Belki de olmuştur da haberim yoktur çünkü hep uyudu bende ilgilenmedim pek.