Kedi Kumu Ve Kum Kabı Tavsiyesi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

aazdenkur

Hayvansever
Kedi Dostu
arkadaşlar merhaba,
daha önceki başlıklarıma bakarsanız kedimi evin içinde bakmaya alıştırmaya çalışacağımı anlamışsınızdır. Şu an için kedim için kedi kumu ve kum kabı almak ile işe başlamak istiyorum. Öneriniz var mı? Kedim kabarık tüylü ve dişi.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Mırmır ekstra topaklanan kedi kumu
Kapalı büyük boy kedi tuvaleti
Kedi paspasi

Bunlar bence en iyi çözüm.

Eğer kum için butceniz yüksek ise daha pahalı öneriler yapabilirim

aazdenkur

Hayvansever
Kedi Dostu
Mırmır ekstra topaklanan kedi kumu
Kapalı büyük boy kedi tuvaleti
Kedi paspasi

Bunlar bence en iyi çözüm.

Eğer kum için butceniz yüksek ise daha pahalı öneriler yapabilirim
yüksek değil ama kedim için değer. Hayvana yara falan yapmayacak güzel bir şey olsun istiyorum. Bir de bu kokulu kumları kullandınız mı? Onlarda sıkıntı çıkıyor mu? Kedinin beğenmemesi gibi. Ayrıca büyük boy kedi tuvaleti için sizin kullandığınız spesifik bir marka varsa memnunsanız bilmek isterim ben de alıyım.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Kokulu kum kullanıyorum sıkıntı yaşamadım, kokudan ziyade tozutmayan kum daha önemli bence. Ciğerlerine doluyor çünkü.

Herhangi markam yok açıkçası, alırken kapak açılma şekline, yan klipslerinin takılma kolaylığına göre seçtim

Pekmez

Hayvansever
Kedi Dostu
Herhangi bir kapalı tuvaletin isinizi göreceğini tahmin ediyorum. Kum olarak da ben VanCat in aktif karbonlusunu kullanıyorum. Hiç kokusu yok ve çok memnunum. Kokulu kum kullanmanizi onermem çünkü hem iyi topaklanmiyor hem de cis yaptikca dağıldığı için kumun da kokusuyla birleşince kötü bir koku oluşuyor maalesef. VanCat den önce de Reflex'in kumlarını kullanıyordum ama artık bana ekonomik gelmiyor.

aazdenkur

Hayvansever
Kedi Dostu
Herhangi bir kapalı tuvaletin isinizi göreceğini tahmin ediyorum. Kum olarak da ben VanCat in aktif karbonlusunu kullanıyorum. Hiç kokusu yok ve çok memnunum. Kokulu kum kullanmanizi onermem çünkü hem iyi topaklanmiyor hem de cis yaptikca dağıldığı için kumun da kokusuyla birleşince kötü bir koku oluşuyor maalesef. VanCat den önce de Reflex'in kumlarını kullanıyordum ama artık bana ekonomik gelmiyor.
teşekkürler
Kokulu kum kullanıyorum sıkıntı yaşamadım, kokudan ziyade tozutmayan kum daha önemli bence. Ciğerlerine doluyor çünkü.

Herhangi markam yok açıkçası, alırken kapak açılma şekline, yan klipslerinin takılma kolaylığına göre seçtim
teşekkürler