Kedi/köpek Sahiplenme

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Arda_35

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar ben forumda yeniyim kedi olursa main coon veya ragdoll köpek olursada Belçika kurdu sahiplenmek istiyorum yardımcı olabilecek varsa yazsın lütfen🙏 Haziran ayı gibi sahiplenmeyi düşünüyorum bide yavru olması tercihim 👍🏻👍🏻

Kullanılmıyor

Hayvansever
Söylediginiz cinsleri hele de yavruyken ücretsiz bulmanız biraz zor :) keske ayırt etmeden sokak canlarına da bir şans verseniz

Arda_35

Hayvansever
Kus Dostu
Tabiki sokak canlarınada şans veririm fakat şu korona durumu olduğu için pek güvenemiyorum yoksa tercihim tabiki sokak hayvanlarından olurdu 👍🏻👍🏻 ama dediğim gibi koronadan dolayı korkuyorum 😔😔 yoksa dediğiniz çok doğru 👍🏻👍🏻

Kullanılmıyor

Hayvansever
Tabiki sokak canlarınada şans veririm fakat şu korona durumu olduğu için pek güvenemiyorum yoksa tercihim tabiki sokak hayvanlarından olurdu 👍🏻👍🏻 ama dediğim gibi koronadan dolayı korkuyorum 😔😔 yoksa dediğiniz çok doğru 👍🏻👍🏻
suan gündemde olan korona hayvanlardaki korona ile aynı değil araştırın lütfen yanlış biliyorsunuz..

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Endişeniz insan temasıysa eğer üreticiden veya herhangi birinden aldığınız canlı da insan temaslı olacak. Sokak hayvanının sokakta olması ekstra bir hastalığa davetiye çıkarmaz. İnsanda bulunan Corona virüsü ile hayvanda bulunan Corona virüsü aynı değildir.
Capture+_2020-03-20-18-14-08-1.png

Arda_35

Hayvansever
Kus Dostu
suan gündemde olan korona hayvanlardaki korona ile aynı değil araştırın lütfen yanlış biliyorsunuz..
Okey sağolun araştırırım ama ben en çok köpek ve kedilerden bulaştığını duydum yinede bir araştırayım sağolun bilgilendirme için

(Peki sokak hayvanlarına şans verin dediniz sizin bildiğiniz öyle varmı sokak hayvanı yani veya sokak hayvanlarına sahiplendirme yapan site👍🏻🐾🐾😀😀)