kedi kısırlaştırma

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

semafill

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhaba yarın dişi kedimi kısırlaştırcağız korkuyorum desem yalan olmaz deneyimli arkadaşlar varsa bizleri bilgilendirebilir mi

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gülce @Arndiol @Sinemelawen tanıdığım deneyim sahibi kedi severler, yardımcı olacaklarına inanıyorum. Ayrıca korkmanız normal fakat endişe etmeyin, güzel düşünün her şey güzel olsun. Sorunsuz bir işlem ile atlatırsınız umarım🙏🏻

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim kedimin gayet sorunsuz geçmişti. Operasyondan sonra 2-3 kez kusacaktır. Eğer kusması devam ediyorsa sıkıntı olabilir. Mutlaka yakalık takmanızı öneririm benim ki yakalığa rağmen ulaşabiliyordu bir de giysi giydirdim.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhaba yarın dişi kedimi kısırlaştırcağız korkuyorum desem yalan olmaz deneyimli arkadaşlar varsa bizleri bilgilendirebilir mi

48 saate kadar iştahsızlık, yarı baygınlık, hareketsizlik ve sürekli uyuma durumları olabilir. Genelde anestezi geçtiği zaman hemen hareketlenmesini bekliyorlar ancak genelde yatmaya devam ediyorlar.

Böyle bir durum sizi korkutmasın.

Son dönemde nedense elizabeth başlığı takılmıyor veterinerler tarafından, bunu özellikle sorgulayıp istemeniz iyi olur.

Simdiden cok gecmiş osun

semafill

Hayvansever
Kedi Dostu
48 saate kadar iştahsızlık, yarı baygınlık, hareketsizlik ve sürekli uyuma durumları olabilir. Genelde anestezi geçtiği zaman hemen hareketlenmesini bekliyorlar ancak genelde yatmaya devam ediyorlar.

Son dönemde nedense elizabeth başlığı takılmıyor veterinerler tarafından, bunu özellikle sorgulayıp istemeniz iyi olur.

Simdiden cok gecmiş osud

Simdiden cok gecmiş osun
çıkıp eve geleli 3 saat oldu çabuk ayıldı ve çok hareketli durmuyor dediğiniz gibi elizabeth başlığına gerek olmadığını söyledi ama hiç durmuyor yalamak istiyor. ondan dolayı almayı düşünüyorum

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
veterinerler bu ara o başlıgı takmak istemiyor ancak forumda bircok üye problem yaşadı.

belli bir sebebi var mjı ortak karar mı anlamadım ancak dikişlerde problem yaşadı başlık takılmadıgı için herkes.

bence de başlıgı alın, yalama vb. durumlarda ciddi sıkıntılar olusuyor.

semafill

Hayvansever
Kedi Dostu
güncelleme: Kedim şuan çok iyi uyuyor çok çabuk ayıldı ayıldığında ise çok hareketiydi ve dikişlerini yalamaya çalışıyordu bi zaman sonra bu isteği azaldı sadece iki kere kustu şimdilik.Az önce de biraz da yaş mamasını yedi tek sorunumuz koltuğa ve yatağa zıplamaya çalışıyor onun dışında çok iyiyiz .

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
güncelleme: Kedim şuan çok iyi uyuyor çok çabuk ayıldı ayıldığında ise çok hareketiydi ve dikişlerini yalamaya çalışıyordu bi zaman sonra bu isteği azaldı sadece iki kere kustu şimdilik.Az önce de biraz da yaş mamasını yedi tek sorunumuz koltuğa ve yatağa zıplamaya çalışıyor onun dışında çok iyiyiz .

İyi olmasına çok sevindim bayağıda bilgi vermiş arkadaşlar :)