Kedi İsimleri

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Selam dostlar, bugün aklıma gelen birkaç kedi isimlerini yazacağım umarım siz de devamını getirirsiniz.

Kedi isimleri
• Roket
• Pamuk
• Hera
• Zeus
• Dolap
• Cafer
• Mutlu
• Şila
• Suratsız
• Anten
• Tekirella

Bunlar benim aklıma gelen bazı kedi isimleri, bazı kişiler kedisine kedi diye hitap ediyor erkek kedisine erkek, dişi kedisine ise kadın diye hitap ediyor. Çok farklı kedi isimlerinin çıkacağını düşünüyorum. Sizin şu kedinizin ismi nedir peki bizimle paylaşır mısınız?

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Bizimki Kassandra :) ama genelde kızım ve annem diye seviyorum o da bana anne diyor miyavlayarak :)

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@sinemelawen, muhteşem kediniz kassandra ile aranızda bağ hiç kopmaz inşallah🙏🏻 Çok sevdiğim arkadaşımın bana sahiplendirdiği kedimin ismi ise şila, onunla ve sizinle ileride her şeyi öğreneceğime inanıyorum ♥️

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında kedi isimlerini saymakla bitiremeyiz ve o kadar muhteşem isimler koyuyorlar ki inanın bazen ben bile şaşırıyorum. Tabii bazı kişiler var hakaret amaçlı veya aşağılama amaçlı kedi isimleri de koyuyorlar fakat bunların yaptıklarını hiçbir zaman etik bulmadım... sırf insanların yüzünde (kedi beslemeyen insanlardan bahsediyorum) az da olsa tebessüm olsun diye saçma sapan isimler koyanlarla dolu ortalık maalesef.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, kesinlikle haklısınız bu konuda, kedi isimleri koyacağım diye taşkınlık yapan çok fazla insan var ama köpek besleyenlere göre daha naif oluyor diye düşünüyorum kedi besleyenler, çünkü köpeğe isim olarak rocky, bomba, roket gibi hep ağır isimler koyuyorlar, kedi isimleri en fazla ne olabilir ki; psikopat, tarçın, deli, manyak vb. gibi şeyler...

leader

Hayvansever
Kopek Dostu
@Tevfik, kesinlikle haklısınız bu konuda, kedi isimleri koyacağım diye taşkınlık yapan çok fazla insan var ama köpek besleyenlere göre daha naif oluyor diye düşünüyorum kedi besleyenler, çünkü köpeğe isim olarak rocky, bomba, roket gibi hep ağır isimler koyuyorlar, kedi isimleri en fazla ne olabilir ki; psikopat, tarçın, deli, manyak vb. gibi şeyler...
Hahahaha bomba nedir ya :D

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@leader, bomba tek başına değil ama bir de diğer kedisi vardı onun ismi de EL, her ikisine el bombası diye tamamlıyordu. Çok değişik kedi isimleri koyuyorlardı :)

samkoz

Yeni Üye
Kedi Dostu
bir yerde gördüğüm bu güzel isim : bibap
ninja kaplumbağalar ve pizza sevmemin büyük etkisinden kaynaklı olabilir bu kedi isimleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

seoizmir

Hayvansever
geçen gün misafir olduğum bir evde duyduğum o kedi ismi çok hoşuma gitti kar beyaz bir kedi idi sahibi ona "snow" diye sesleniyordu..

serhates

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim kedimin adı ponçik. Rus bi bayan koymuştu adını. Ruslara özgü bi tatlı kek anlamına geliyomuş

Aminebusra

Hayvansever
Kedi Dostu
Bizde Romeo juliet narnia balım gazoz bi Romeo daha sonra bulut tam bir kedi ailesiyiz her evde var sonra dumanımız var 🤩🤩🤩