Kedi İnadı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Denedim Gülce hanım almadığım hiç birşey kalmadı alın kolumu kemirin deme derecesine geldim artık😔 galeta bile aldım sağlıksız biliyorum ama çarem kalmadı ona bile bakmıyor terligim sakıncalı değilse onu verim. 😁

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Parke ve kapı bırakmadı iki canavar ev sahibine ne diyeceğim hiç bilmiyorum 😁

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Daha önce çalı süpürge kemirdiklerini söylemiştiniz, onu vermeyi denediniz mi?

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Önünden aldım ama önlerine koyabilirim zararı olmazsa. Gülce hanım tavşanlar hakkında veterinerler bile farklı şey söylüyor sastik kaldık ne yapcaz mesela bir tavşan sahibi yeşil sabun sürün kemirdiği yerlere kemirmez dedi bı tanesi saman kağıdı köyün onu kemirsin dedi ben açıkçası bilginize inandığım için sizin söylediklerimizi uygulamaya calisiyorum

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@arn inan seni çok iyi anlıyorum. Bizimki de mutfak dolapları ile gardolabin tepesine çıkıyor kırk kere kizmama rağmen. Bir de yeni huy edindi. Camı açıyorum, onun tepesine atlayıp dolaba geçiyor 😂
Poposuna hafif vuruyorum kiziyorum önce tamam diyor sonra carlamaya başlıyor 😂 bizimki Allah'tan kendi inebiliyor her yerden.
Maalesef çözümü yok 😂

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Valla acıkcası çözümü yok sanırım bu konunun.

Mazoşist bi de velet, popoya şaplağı yedikce popoyu kaldırıp arkasını dönüyor bana :D kedinin delisini bulmuşum.

yav tırmansın yesin kemirsin tamam da ya naftalinden zehirlencek ya bi yerini kıracak diye korkuyorum.

Son 24 saatteki yeni edindiği inat da koltugun örtüsünü kaldırıp içine girme. sıkıştırıyoruz örtüyü yok anam illa girecek o örtü içine. üstüne otursam pastırma olacak haberi yok :D

selcanb

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedilerin inatçılığı sanırım çözümlenmiyor :D Kopardığı 3. kulaklığım oldu, inatla parçalarını kaçırıyor ordan oraya.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
zamanında servet verip aldıgım kulaklıgımı kemirdiği için ondan kacırıyordum, iyice taktı kafayı birgün tepeden düşürük parçalamış.

Simdi yeni kulaklık aldım, 1 -2 dişledi, ses etmedim. yanına bile yanaşmıyor.

Kediler uzaylıdır.
metal-bardak-altligi-uzayli-kedi6-adet-1.jpg