Kedi Hiç Bir Şey İçmiyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Profesorum

Hayvansever
Kedi Dostu
Evimizin altında boş bir daire var, kepenkle kapalı. Arada kediler güvenli olduğu için oraya gelirler.

Bir kedi yavrulamış ve yavrusunu orada bırakmış. 1 gün bekledim gelir diye ama annesi gelmemiş. Yavru kedi daha 2 günlük ve gözü bile açılmamış.

Kedi süt tozu aldım veterinerden ve bir kutuya koydum onu. Ancak hiç içmiyor. Ağzına zorla sokup içirmeye çalışıyorum ama 2 3 yudum içiyor.

Böyle giderse ölücek, eğer sahiplenmek isteyen olursa bana ulaşabilir.

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, süt tozunu hangi oranda kullandınız? Bu küçük dostumuz için süt annesi de bulabilirsiniz :)

Profesorum

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, süt tozunu hangi oranda kullandınız? Bu küçük dostumuz için süt annesi de bulabilirsiniz :)
Merhaba, yavru kedilere özel olan biberonda süt tozunu 1. çizginin hafif aşağısına (12 milimin hafif altı) kadar, suyunu ise 25 milime kadar koydum.
Süt tozunu aldığım veterinerin tavsiyesi buydu. Yolda gördüğüm dişi hamile kedilere elimden geldiğince koklatıyorum yavruyu. Ancak hiç bi şekilde bulamadım annesini. Zaten yavruyu ilk bulmuş olduğum garajda besliyorum tekrar kepenki kapatıp çıkıyorum.
Size ayrıca bir sorum olacak bu kediyi geceleri beslemem lazım mı?

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, yavru kedilere özel olan biberonda süt tozunu 1. çizginin hafif aşağısına (12 milimin hafif altı) kadar, suyunu ise 25 milime kadar koydum.
Süt tozunu aldığım veterinerin tavsiyesi buydu. Yolda gördüğüm dişi hamile kedilere elimden geldiğince koklatıyorum yavruyu. Ancak hiç bi şekilde bulamadım annesini. Zaten yavruyu ilk bulmuş olduğum garajda besliyorum tekrar kepenki kapatıp çıkıyorum.
Size ayrıca bir sorum olacak bu kediyi geceleri beslemem lazım mı?
O halde bir süt anne bulma arayışına girebilirsiniz. Umarım en kısa süre içerisinde annesine veya süt annesine kavuşur ve mutlu, huzurlu bir hayat sürer.

Profesorum

Hayvansever
Kedi Dostu
O halde bir süt anne bulma arayışına girebilirsiniz. Umarım en kısa süre içerisinde annesine veya süt annesine kavuşur ve mutlu, huzurlu bir hayat sürer.
Teşekkür ederim temenniz için.
Kediyi gece de beslemek zorunlu mu acaba?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Yeni doğan kedi 3 saatte bir beslenmeli. vücut ısısı sabit tutulmalı.

Annesi gelmezse , sizde ilgilenmezseniz yaşama imkanı yok ne yazık ki

Profesorum

Hayvansever
Kedi Dostu
Yeni doğan kedi 3 saatte bir beslenmeli. vücut ısısı sabit tutulmalı.

Annesi gelmezse , sizde ilgilenmezseniz yaşama imkanı yok ne yazık ki
Ben 2 saatte bir verdim sütünü. Veterinerinere götürüp muayene ettirecek imkanımda yok.
Sahiplendirmek istiyorum. 1 haftalık kediyi sahiplenen olur mu onu bilemiyorum.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben 2 saatte bir verdim sütünü. Veterinerinere götürüp muayene ettirecek imkanımda yok.
Sahiplendirmek istiyorum. 1 haftalık kediyi sahiplenen olur mu onu bilemiyorum.

facebook gruplarında konuyu acın, bakacak vaktinizin olmadıgını yaşamayacağını belirtin. illa ki gecici yuva bulursunuz. bu tür durumlarda hayvanseverler hassas oluyor

Profesorum

Hayvansever
Kedi Dostu
facebook gruplarında konuyu acın, bakacak vaktinizin olmadıgını yaşamayacağını belirtin. illa ki gecici yuva bulursunuz. bu tür durumlarda hayvanseverler hassas oluyor
Teşekkür ederim önerinizi dikkate alıcam. Hayvan sahiplendirme sitelerine facebook gruplarına verebildiğim her yere vericem bakalım ilanı.