İstek Kayseri'de Veteriner Klinik Önerebilecek Var Mı?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım,

Kayseri'de bizim gidebileceğimiz, dostlarımızı yönlendirebileceğimiz, işini para aşkıyla değil de; tam olarak hayvan sevgisiyle yapabilecek veteriner hekim önerebilir misiniz?

Üzülerek söylüyorum ki birçok kişi ticarethaneye çevirmiş durumdadır. Ben saygı duyuyorum, insanlar dirsek çürütüp emek veriyorlar, para kazanmak elbette onlarında hakkı ve sonuna kadar da destekliyorum. Ama bir hayvanın sağlığından, yaşamından daha önce gelirse veteriner için para işte o zaman ben o kişiye insan dahi diyemem, kimse kusura bakmasın!

Osman Akdemir

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım,

Kayseri'de bizim gidebileceğimiz, dostlarımızı yönlendirebileceğimiz, işini para aşkıyla değil de; tam olarak hayvan sevgisiyle yapabilecek veteriner hekim önerebilir misiniz?

Üzülerek söylüyorum ki birçok kişi ticarethaneye çevirmiş durumdadır. Ben saygı duyuyorum, insanlar dirsek çürütüp emek veriyorlar, para kazanmak elbette onlarında hakkı ve sonuna kadar da destekliyorum. Ama bir hayvanın sağlığından, yaşamından daha önce gelirse veteriner için para işte o zaman ben o kişiye insan dahi diyemem, kimse kusura bakmasın!
Merhaba Tevfik bey. Bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim Köşk mah. Kahveland arkasında SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ var. Sadece 1 sefer gittim iyi bir arkadaşa benziyor. Başka bir arkadaşımızdanda olumlu bir görüş alırsanız dağerlendirebilirsiniz...

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Sempati'yi duydum daha önce fakat gitmek nasip olmadı, arkadaşım köpeği için ilaç alıyordu. Aklımda kesinlikle bulunsun, eğer acil bir sorun olursa (inşallah olmaz) kesinlikle giderim.

Osman Akdemir

Hayvansever
Kus Dostu
Sempati'yi duydum daha önce fakat gitmek nasip olmadı, arkadaşım köpeği için ilaç alıyordu. Aklımda kesinlikle bulunsun, eğer acil bir sorun olursa (inşallah olmaz) kesinlikle giderim.
Evet dediğiniz gibi inşallah acil bir ihtiyacınız olmaz. Bende köpeğimin aşılarını orda yaptırtmıştım. Selamlar...

ozguracar

Hayvansever
Kedi Dostu
Devamlı gittiğimiz veterinerimiz.
BC30413E-B273-47AE-9D9C-A0EDC299E783.jpeg