Kayseri Hava Durumu Anlık

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kayseri'de havalar muhteşem derece sıcak, ciddi anlamda durulmuyor artık. Burada böyle sıcaklık en fazla 2 ay sürer, 2 ay içinde klima taktırmaya değmez deriz ama o süre zamanında neler çekeriz, neler...

Bilenler bilir Kayseriyi ben havaalanının orada oturuyorum, Talas'a gittim toplu taşıma aracı ile gidip gelmek beni benden aldı. Apartman dairelerinde oturan kişiler zaten nefes alamıyorlardır bundan eminim, çekilecek gibi bir durum değil, bilgisayarın başında nasıl oturduğumu da anlatayım. Vantilatör çalışır, berberlerin su spreyi olarak kullandıkları fısfıstan gidip aldım, soğuk suyu koyuyorum içerisine her 5 dakika da bir kafama, ayaklarıma, kollarıma sıkıyorum :)

Uzmanların demesine gerek yok, kafası biraz çalışan bu sıcakta gezmek için çıkmaz :D

kayseri-hava-durumu.PNG

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
izmir kayseriden sıcaklık olarak daha düşük ama inanın durulacak gibi değil burada haddinden fazla nem var ve burada gündüz vakti dışarı çıkılmaz (tabii acil işin yok ise)

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Kayseri de bildiğim kadarı ile nem falan yok ama bu derece sıcaklık olması da kuru sıcaklığa sebep olur, zor işiniz çok zor :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Aşırı derece kuru sıcaklık oluyor, sıcaklar beni aşırı rahatsız ediyor. Açıkçası ben kış mevsimini daha çok seviyorum, tabii dışarıda kalan canlar ve evsiz insanlar için yaz veya kış mevsimi her zaman berbat geçiyordur ama yaz mevsiminde benim elim ayağım titriyor desem yeridir.