Karaciğer hastası kedim ve veteriner önerisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

graphy

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhabalar,
Kedim yaklaşık 2 haftadır hasta. 2 gün mama yemediğini farkedip veterinere götürdüm. Yaklaşık 1 hafta önce karaciğer hastalığı teşhisi konuldu. Kedimin iştahı kesildi, tuvaletini yapamıyor. 1 haftadır her gün serum ve antibiyotik tedavisi görüyordu. Fakat sarılığı giderek artmaya başladı. Daha önce bu durumu yaşayan var mı? İyileşme süreci nasıl oldu?
Ankara içerisinde önerebileceğiniz veterinerler varsa çok sevinirim. Kedim çok kötü lütfen yardım edin :(

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle çok geçmiş olsun ve hoş geldiniz.

Antalya'da olsaydınız veya yakınlarında kesinlikle @mevlutunal hocama gösterin derdim. Fakat deneyimli arkadaşlar mutlaka geri dönüş sağlayacaklardır. Yeniden çok geçmiş olsun.

graphy

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle çok geçmiş olsun ve hoş geldiniz.

Antalya'da olsaydınız veya yakınlarında kesinlikle @mevlutunal hocama gösterin derdim. Fakat deneyimli arkadaşlar mutlaka geri dönüş sağlayacaklardır. Yeniden çok geçmiş olsun.

Merhaba, hoş bulduk.
Biyokimya kan tahlili, röntgen ve ultrason sonuçları elimde var. Yaklaşık 1 haftadır kullanılan serum ve vitaminlerin de listesi var fakat sarılığı giderek arttı. Tedavi süreci mi yanlış ilerliyor emin olamıyorum. 2 gün toparlar gibi oldu fakat dün ve bugün durumu yine aynı şekilde ilerliyor. Belki @mevlutunal hocamız beni bilgilendirebilir.

Ankara içerisinde deneyimli arkadaşlar varsa lütfen yardım edebilir mi?
Teşekkür ediyorum.