Kalp ve tiroid rahatsızlığı olan köpeğim

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

kaan akğün

Hayvansever
Kopek Dostu
Öncelikle herkese merhaba.Benim 6 senedir kalp kapakcığı problemi ve tiroid problemi olan bir pomerianım var.Son günlerde uyurken bağırıyor sanki kendinden geçiyor ve bu arada çiş ve bazende kaka yapıyor.Silkeleyerek uyandırıyorum.Sizce bunun nedeni ne olabilir.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kalp ve tiroid rahatsızlıkları oldukça önemli rahatsızlıklardır ve internetten bir şey söylemek hiç doğru olmaz. En doğrusu bir veteriner hekimin klinikte muayene etmesidir. Veteriner klinikleri yasaktan muaf olduğundan hiç vakit kaybetmeden tedavi ettirmenizi öneririm. Bu tarz durumların birçok sebebi olabilir.

kaan akğün

Hayvansever
Kopek Dostu
Kalp ve tiroid rahatsızlıkları oldukça önemli rahatsızlıklardır ve internetten bir şey söylemek hiç doğru olmaz. En doğrusu bir veteriner hekimin klinikte muayene etmesidir. Veteriner klinikleri yasaktan muaf olduğundan hiç vakit kaybetmeden tedavi ettirmenizi öneririm. Bu tarz durumların birçok sebebi olabilir.
4 tane veterinere götürdüm.Üresi fazla çıktı zaten kullanmakta olduğu idrar söktürücüyü artırdılar böbrek yetmezliği demediler.ancak bu uykuda yaşadığı durum haricinde koşuyor oynuyor hiç birşey yok gibi sanki ama bu uykuda yaşadığı durumu kimse açıklayamıyor.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Diğer rahatsızlıklarından bağımsız kriz geçiriyor olabilir mi? Bu anı videoya çekerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

kaan akğün

Hayvansever
Kopek Dostu
O an o kadar panikliyorum ki hemen müdahale ettiğim için çekmem zor ancak anlatabilirim.Derin uykudayken kedi miyavlamasına benzeyen bir ses çıkarıyor ve sanki bilincini kaybediyor ben hemen elime alıp uyandırmaya çalışıyorum uyanınca anlamsız şekilde yüzüme bakıyor 1-2 dakika sonra normale dönüyor.Hep uyurken (derin uykudayken)oluyor.Günde bir kere.Çok seyrek 2 kez.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Rüya gördüğü için de öyle bir ses çıkarıyor olabilir. Eğer olay anını çekebilirseniz daha iyi bir tahminde bulunabilirim ancak görmeden bir şey söylemek zor maalesef.