Duyuru Kahramanmaraş Depremi Bağış Ve Yardım Kampanyası

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat 2023 tarihinde saat 04.17’de 7,7 büyüklüğünde meydana gelen deprem ve ardından 7.6 depremiyle birlikte oluşan maddi ve manevi yaraların sarılması için bağış ve yardım kampanyaları başlatılmıştır.

Hayvanlar.net olarak toplanan bağış AFAD'a iletileceği için bağışlarınızı direkt olarak AFAD veya AHBAP derneğine yapmanızı öneriyoruz.

Resmi ve valilik tarafından onaylanmış yardım kampanyalarına bağışta bulunun.

AFAD'a hızlı bir şekilde bağış yapabilmek için: DEPREM yaz, 1866'ya Gönder! 20TL bağışta bulun!

Lütfen bağışlarınızı resmi banka bilgilerine ve ilgili kurumların resmi web siteleri üzerinde bulunan yerlere yapın!

AFAD: https://www.afad.gov.tr/
AHBAP: https://ahbap.org/

Enkaz altında kalan vatandaşlarımız ve canlılara en kısa sürede yardımın ulaşması dileğiyle :(

ErdemYay

Hayvansever
Kus Dostu
Ülkemizin başı sağolsun.

Yardımların resmi ve doğru yerlere ulaştırılması çok önemli. Afet bilgisi olanların da bölgeye gitmek için AFAD'a ulaşması çok önemli.

ElliYedi

Hayvansever
Kus Dostu
Rabbim yardımcımız olsun. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum.

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Rabbim hepimize yardım etsin. Kimin başına ne geleceğini kimse bilemiyor 😔. Bugün oradaki insanlara olan, Allah korusun yarın bizim başımıza da gelebilir. Tüm çabalar ile 7/24 çalışıp sonunda kurtarılan her insan yeni bir umut oluyor.
Bir de bu durumu fırsat olarak gören vicdan yoksunu haysiyetsizler var, onları da Allah' havale ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: BZC

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Ahbap platformu özellikle fatura paylaşımı ve anlık twitter bildirimleri ile cok objektif gözüküyor.

hele ki yaptıgı yardımların cogu devlet kuruluşundan fazla olması insanı şaşırtıyor.

biz yardımımızı ahbap'a yapacagız, en azından faturasını görüyoruz. bir önceki dönemlerde kızılay'ın ensar vakfına milyon tl'lik bağış yapmasından beri kamu kuruluşlarına önyargım var.

• Beğen
Tepkiler: BZC

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Ahbap platformu özellikle fatura paylaşımı ve anlık twitter bildirimleri ile cok objektif gözüküyor.

hele ki yaptıgı yardımların cogu devlet kuruluşundan fazla olması insanı şaşırtıyor.

biz yardımımızı ahbap'a yapacagız, en azından faturasını görüyoruz. bir önceki dönemlerde kızılay'ın ensar vakfına milyon tl'lik bağış yapmasından beri kamu kuruluşlarına önyargım var.
Yardım eden herkese teşekkürler. Böyle durumlarda ülke olarak güzel kenetleniyoruz ancak keşke canımızı emanet ettiğimiz evlerimize de özen gösterebilsek. Umarım ülke olarak bunlardan artık ders çıkarıp, önlemleri biran önce alırız.