Kafasında yaralar oluştu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Çağty01

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhabalar resimde de gördüğünüz gibi kafasında beyaz beyaz yara gibi izler çıkıyor ben mantar olarak biliyorum ne derece doğru bilmiyorum doğal yöntemlerle nasıl bir tedavi uygulayabilirim ilginiz için teşekkür ederim iyi günler.

Ekli dosyalar

• IMG_20191031_104916.jpg
    IMG_20191031_104916.jpg
    251.2 KB · Görüntüleme: 223

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Veterinere götürüp genel kontrol yaptırmanızda fayda var.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
canım benim nasıl masum bakıyor, site içerisinde veteriner hekim zamanla olacağına inanıyorum anında teşhisi koyar o zaman

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
canım benim nasıl masum bakıyor, site içerisinde veteriner hekim zamanla olacağına inanıyorum anında teşhisi koyar o zaman
Buradan teşhis konsa bile bir tedaviye ihtiyacı olacak. Mantar ve parazit gibi hastalıkların özellikle yavru köpeklerde tedavisi özenli uygulanmalı bunu da en iyi veteriner eşliğinde yaparsınız :)

Çağty01

Hayvansever
Kopek Dostu
Buradan teşhis konsa bile bir tedaviye ihtiyacı olacak. Mantar ve parazit gibi hastalıkların özellikle yavru köpeklerde tedavisi özenli uygulanmalı bunu da en iyi veteriner eşliğinde yaparsınız :)
İç dış parazit için veteriner le görüşmüştüm fakat 10,15 gün geçsin öyle başlayalım tedaviye dedi şuan 1 ay 11 günlük bugün yarın getircam fakat kafasındaki izler den ötürü daha getirmedim doğal yönetenlerle bişey yapabilirmiyim diye buraya konu açmak istedim

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İç dış parazit için veteriner le görüşmüştüm fakat 10,15 gün geçsin öyle başlayalım tedaviye dedi şuan 1 ay 11 günlük bugün yarın getircam fakat kafasındaki izler den ötürü daha getirmedim doğal yönetenlerle bişey yapabilirmiyim diye buraya konu açmak istedim
Bilenler yazabilirler ancak şu an etkili bir yöntem aklıma gelmedi diyebilirim :)