Jumbo Muhabbet Kuşu Sahiplendireceğim Para İstemiyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mehmet Ö

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar daha önce konumda bahsettiğim gibi bir muhabbet kuşu grubunda gördüm sitenizi ve katılmak istedim oldukça hoşuma gitti siteniz elinize emeğinize sağlık, bundan sonraki süreçte takılacağım.

2 yıl önce henüz folluktan yeni düştüğünde çok sevdiğim bir arkadaşım vermişti bana kuşumu fakat son dönemlerde hiç bakamıyoruz ve açıkçası kızımızda da astım rahatsızlığı çıktı tüyleri bayağı sorun yaratmaya başladı kızıma. Ben para vermedim ve karşı taraftanda para istemem doğru olmaz diye düşünüyorum. Bu nedenle kuşumuza iyi bakacak birisine sahiplendirmek istiyorum.

Nevşehir de yaşıyorum şu an eğer isteyen kişi olursa yüzyüze görüşelim ve teslim edelim. Eğer iyi bakacağına inanırsam ve güvenirsem kuşumu sahiplendireceğim. Ayrıca beşiktaş, babacığım, aşkım, hayatım gibi kelimeler de konuşuyor. Gördüğünüz gibi elime de alışkın kuşum jumbo muhabbet kuşu diye geçiyor.

537

538

539

540

Yusuf

Hayvansever
Kus Dostu
Maşallah hocam Rabbim nazarlardan esirgesin eğer isterseniz ben sahiplenebilirim, daha önce muhabbet kuşu beslemişliğim vardır kafesi hakkında, bakımı hakkında, beslenmeleri hakkında hepsinde bilgim var kesin sahiplenmek isterim ayrıca size de çok yakınım.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Mehmet Ö, lütfen benimle özel mesaj yolu ile iletişime geçin ve doğruluğunu onayladıktan sonra yayında kalacaktır ilanınız. Aksi hâlde kaldıracağım ilanınızı.

Mehmet Ö

Hayvansever
Kus Dostu
Çok teşekkür ederim Yusuf bey, eğer Nevşehir'e gelebilirseniz yüzyüze görüşmüş oluruz. Tevfik bey derhal efendim size özel mesaj gönderiyorum şimdi, iletişimi de vereceğim. Tek istediğim gerçekten güveni hissettiğim insana teslim edebilmek kuşumu.

Yusuf

Hayvansever
Kus Dostu
Nevşehir'e haftaiçi geleceğim sizinle mutlaka görüşmek isterim 9 gün tatilden yararlanıyorum ürgüp tarafına geleceğim fakat nevşehir merkezdeyseniz orayada gelebilirim

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Mehmet bey iletişime geçti benimle ve iletişim bilgileri doğrulandı. Mehmet beyin jumbo muhabbet kuşu sahiplendirilecektir.

Mehmet Ö

Hayvansever
Kus Dostu
Yusuf bey o zaman sizi bekliyorum eğer güvenim olur ve size inanırsam canımı teslim edeceğim. Tevfik bey çok teşekkür ederim.

Yusuf

Hayvansever
Kus Dostu
Mehmet bey salı günü akşam en geç oradayım lütfen ilk beni sıraya alın eğer sizi ikna edemezsem bilgimle sahiplendirin dilediğinize kuşa bayıldım ve gerçekten çok istedim.

MbSever

Hayvansever
Keşke yakın olsaydım alana hayırlı olsun :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Yalan yok kuş çok güzel, dişi olsaydı benimkiyle takılırdı bu aralar bayağı elimizi ayağımızı rahatsız ediyor :)

Mehmet Ö

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar, kusura bakmayın gece girmeye fırsatım olmadı fakat Yusuf beyefendi ile konuştuk kendisi gelip görüşeceğiz. Eğer yüzyüze görüşüp ikna olursam eğer gerçekten sahiplendirmek isterim çünkü muhabbet kuşlarına bayağı değer veren bir insana benziyor kendisi.

Yusuf

Hayvansever
Kus Dostu
@Mehmet Ö, sonsuz teşekkür ederim sabrınızdan dolayı, kibarlığınızdan dolayı kuşu sahiplendim çok muhteşem bir kuş emeğinize sağlık bayağı iri jumbo muhabbet kuşu, gördüklerime göre bayağı iri. Yakın zamanda çocuğum ve benimle de fotoğrafını atacağım.

563

564

565

566

567