İzmir'de Kedi Oteli/Evi Bilen Var mı?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ilkinar

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, sizlere bir sorum olacaktı. Önümüzdeki ay itibariyle 1 ay kadar şehir dışına çıkmam gerekiyor. Ve bu süre uzayıp 2-3 ay uzayabilir. Açıkçası kedi oteline 400 tl vermek istemiyorum. Bu işi ucuza yapan tanıdığınız var mı acaba?

Kullanılmıyor

Hayvansever
Acıkca fikrimi söylemek gerekirse hic birine asla güvenmiyorum ne temizligine ne de bakımlarına...İllaki bırakacagım dıyorsanız bakar bulurum o ayrı suan direk isim bilmiyorum cunku ama bahsettıgınız sureler cok cok uzun ,kedınız strese gırebilir evde kalsa ve 2-3 günde bir birinin gelip bakabilme imkanı yok mu ? eminim o sekilde daha rahat olur kedı cunku kediler sahiplerinden cok eve baglanıyor..

ilkinar

Hayvansever
Kedi Dostu
Acıkca fikrimi söylemek gerekirse hic birine asla güvenmiyorum ne temizligine ne de bakımlarına...İllaki bırakacagım dıyorsanız bakar bulurum o ayrı suan direk isim bilmiyorum cunku ama bahsettıgınız sureler cok cok uzun ,kedınız strese gırebilir evde kalsa ve 2-3 günde bir birinin gelip bakabilme imkanı yok mu ? eminim o sekilde daha rahat olur kedı cunku kediler sahiplerinden cok eve baglanıyor..
Aslında var ama asıl öyle yaptığımda strese girdi, yemek yemedi. Eve döndüğümde kemiklerini görebiliyordum. Arkadaş Her gün geldi, oyun oynadı ve yemeğini/suyunu tazeledi. Yine de böyle olunca bir daha böyle bir şey yaşatmak istemedim. Komşular arada bir arayıp bağırdığını falan söylediler. Erken dönmek zorunda kaldım açıkçası o yüzden arkadaşı falan olsun yanında istiyorum. Aksi taktirde gitmeyeceğim çünkü.

Kullanılmıyor

Hayvansever
Aslında var ama asıl öyle yaptığımda strese girdi, yemek yemedi. Eve döndüğümde kemiklerini görebiliyordum. Arkadaş Her gün geldi, oyun oynadı ve yemeğini/suyunu tazeledi. Yine de böyle olunca bir daha böyle bir şey yaşatmak istemedim. Komşular arada bir arayıp bağırdığını falan söylediler. Erken dönmek zorunda kaldım açıkçası o yüzden arkadaşı falan olsun yanında istiyorum. Aksi taktirde gitmeyeceğim çünkü.
gideceginiz yere kediniz gelemiyor mu :(

ilkinar

Hayvansever
Kedi Dostu
gideceginiz yere kediniz gelemiyor mu :(
O da 2. planım aslında ama ailemin yanına gidiyorum ve annem pek istemiyor evin içine girmesini. Bahçede de ben güvenmiyorum, hep evde büyüdüğü için diğer kediler sıkıntı çıkarabilir. Hiç dışarı çıkmadığı için de dışarıda çok korkuyor. Bu yüzden pek götüresim yok açıkçası. Zaten büyük ihtimalle sadece 1 ay gideceğim. Uzama riski var sadece.