Tavsiye İzmir Karşıya Veteriner Kliğini Tebrik Ediyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bugün sosyal medyada gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim.

İzmir Karşıyakada yer alan Karşıyaka Veteriner Kliğini İzmir yangınında yanan hayvanlar için ücretsiz tedavi imkanı sunmaktadır. Öyle bir yangından o canların kurtulması mümkün mü bilemiyorum ama bu davranışından dolayı Karşıyaka Veteriner Kliniğine teşekkürlerimi sunuyorum.

Görmeme vesile olan @Cerenity de ayrıca teşekkür ediyorum, İzmir'de yaşayan dostlarımız için duyurudur bu konuda. Lütfen orada gördüğünüz herhangi bir can yaralanmış ise Karşıyaka Veteriner Kliniğine götürün ve ücretsiz muayene ettirmekten çekinmeyin.

・・・
☎️+90 532 608 5869 ( 7/24 Acil )
🏥 Bostanlı, Karşıyaka / İzmir
🐶🐱 'Yaşatmak sanattır

karsiyaka-veteriner-kliniği.jpg

Kullanılmıyor

Hayvansever
Keske yasanmasa dedigimiz olaylar yaşandı malesef dilerim tekrarı olmaz.Karsıyaka Veteriner Kliniği kendi kedim dahil bir çok sokak canını götürdüğüm bir klinik, para sevdasından öte can dostlarımıza nasıl daha faydalı olabilirim düşüncesiyle hareket eden hekimler bulunmakta İzmir içi klinik arayanlara tavsiyemdir.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Cerenity, sitemizin hayvansever üyeleri veya ziyaretçilerimize oldukça sağlam, güzel bir klinik tavsiyesidir. Amacı para olmayıp, tamamen hayvanlara gönül veren veteriner hekimlere sonsuz destek veriyorum.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Karşıyaka veteriner kliniğine orada emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum ne kadar güzel ve ince bir düşünce.

Maalesef parası olmadan tedavi etmem diyen veteriner hekimler de çok fazla ama siz onlardan olmadığınız için çok mutluyum.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
İzmirde bir kaç kliniğin daha bu tarz paylaşımını gördüm. Reklam için olmayanları kutluyorum sayılarının çoğalması dileğiyle.