İzleyecek Film Bulamıyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Marianne diye bi korku gerilim dizisi keşfettim güzel birşeye benziyor

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@cigdemcnkc, ben de korku filmlerine gelemiyorum. Bizim korku filmleri hep cinli, perili oluyor :) yabancılarda da aşırı psikopatça oluyor doğramalı falan, bir ortaları yok 😀

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
@cigdemcnkc, ben de korku filmlerine gelemiyorum. Bizim korku filmleri hep cinli, perili oluyor :) yabancılarda da aşırı psikopatça oluyor doğramalı falan, bir ortaları yok 😀
Ay evet ilk bölüme bakıyım dedim başlar başlamaz kadın ağzını kesiyordu😂😂 gözümü kapatıp devam ediyorum bende napm🙈 Türk korku bende sevmem genelde aynı zaten

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@cigdemcnkc, şu sözden sonra hayatta merak edip bakmam :D

Film izlediğim zaman, sonunda hadi beee diyeceğim filmleri seviyorum. Dizi izlediğim zamanda bir sonraki bölümde neler olacak diye meraktan çatladığım dizileri seviyorum.

Lucifer dizisinde hiç merak olmuyor ben de ama eğlenceli geliyor bayağı 😀 o yüzden tüm sezonu aynı gün dahi izleyebilirim.

leader

Hayvansever
Kopek Dostu
@leader, bence izlemediğiniz kalmadı gibi :) ama bu kadar film izlemeyi isterdim, çok fazla vaktim olmuyor maalesef. Hâlen prison break sezonlarını bitirmeye çalışıyorum :)
Her gece ya bir film ya da 2-3 bölüm dizi izlerim bu mesajı da bir sonraki bölüme geçmeden önce yazıyorum :D