İYİKİ VARSINIZ...

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Osman Akdemir

Hayvansever
Kus Dostu
Sevgili site yöneticimiz çok güzel bir yardımda bulunmuş. Hayvan dostlarımız 🐈🐈🐈 adına çok teşekkürler... İYİKİ VARSINIZ 🙏🙏🙏.
221

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Osman Akdemir sizler de iyiki varsınız. Elimden geldiği kadar hayvansever dostlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Büyük bir aile olabilmek adına çok daha fazlasını yapmaya çalışacağım, Kayseri’de hava durumu pek belli olmuyor bu nedenle soğuk havalarda sıcak sıcak yuvalarında kalsın bu canlar. ♥️

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Rica ederim. Elimde 1 adet kurulu kedi evi mevcuttur dileyen olursa onu da verebilirim, benimkiler rahata alıştılar garaj içerisinde koltuk kanepe üzerinde keyifle takılıyorlar :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@destanhbf rica ederim ne demek, benim kediler pek sevmedi açıkçası her zaman dediğim gibi onlara garaj daha sıcak ve daha rahat geliyor o nedenle garajın içerisinde dahi girmediler :) Zeliha hanım diğer kurduğumu da istedi (dışarıda açıkta kalan kedileri olduğu için) ben de elbette olur dedim. Eğer elimde imkan var ise bunu sonuna kadar sizlerle paylaşırım.

Osman Akdemir

Hayvansever
Kus Dostu
@Osman Akdemir sizler de iyiki varsınız. Elimden geldiği kadar hayvansever dostlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Büyük bir aile olabilmek adına çok daha fazlasını yapmaya çalışacağım, Kayseri’de hava durumu pek belli olmuyor bu nedenle soğuk havalarda sıcak sıcak yuvalarında kalsın bu canlar. ♥
Çok teşekkür ederim Tevfik bey. Allah içimizdeki bu sevgimizi almasın inşallah...