İstanbuldan Selamlar

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben Çağ,
Bugüne kadar çok sayıda köpek kedi kanatlı hayvan, sürüngen ve egzotik hayvan baktım ve bir dönem odamda deneysel maksatlı böcek insektaryumumda 13 teke böceğim vardı, 21 yıllık suriye kanaryam cennet kuşu olmak için bize veda edince, ben de bahçemde baktığım ve yavrularını sahiplendirdiğim tekir kızıma ek olarak lokum oğlumu himayeme aldım. En büyük zevkim sosyal yaşamımdan arta kalan zamanlarda onlarla kedi olmak. Onlara daha iyi standartlar sunmanın peşinde araştırmalar yapmak ve lokum kucağımda ninni de yanımda yürürken ağaçlar çiçekler böcekler kertenkelelerle konuşmak.
ve daha bir sürü şeyy..
En önemlisi ben Lokum için buradayım. Ninni adaptasyon kabiliyeti ve bağışıklığı yüksek güçlü bir tekir ve onun maması suyu yalıtımlı yuvası belli sırtı yere gelmez o bir tasmalı gezen kedi.
Ama lokum henüz yeni gelişiyor ne versem yiyor çok minik.
Sevgilerimle.

Son düzenleme:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Çağğ, çok güzel bir biyografi olmuş :) yeniden hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Geçmişte çok fazla hayvana dostluk ettim ama hiç egzotik hayvan beslemedim açıkçası, deneyimlerden faydalanmak isteriz :) size ait makaleleriniz var ise isminizi soyadınızı belirterek paylaşabilirsiniz sitemizde ☺️

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
İguana besleyen olmuştur illa ki bir süre de emaneten antalyada alageyik ailesi besledim gerçi o endemik bir türümüz. Ördek kaplumbağa bunları kanatlı hayvan ve sürüngen olarak geçtim ve ben ormanla iç içe yaşadığım Ve çalıştığım için zaten gördükçe besliyorm:))

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Beş tavşan baktım bir horozum vardı yabancı uyruklu işçiler kesip yemişti

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Ek bilgilerim🥰

Ekli dosyalar

• 0FC50FC4-51C2-4A8F-92B8-75AC1ACFABA1.jpeg
    0FC50FC4-51C2-4A8F-92B8-75AC1ACFABA1.jpeg
    48.6 KB · Görüntüleme: 100

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Ormanla iç içe yaşadığım için evde beslemesem de gördüklerim iletişim kurduğum hayvanları ise saymakla bitiremem. En son göletin orda bizonlar vardı, çok yaklaşmak istemedim yürürken benim gibi uzaklaşan bir kara kaplumbağası gördüm en az 10 kilo vardı iki kişi zor taşıdık suyun karşısına

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
@Çağğ, hayalimi süsleyen bir yaşam tarzınız var doğrusu. Herkesin böyle bir yaşamı olur inşallah 💕.

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Ormanla iç içe yaşadığım için evde beslemesem de gördüklerim iletişim kurduğum hayvanları ise saymakla bitiremem. En son göletin orda bizonlar vardı, çok yaklaşmak istemedim yürürken benim gibi uzaklaşan bir kara kaplumbağası gördüm en az 10 kilo vardı iki kişi zor taşıdık suyun karşısına
Şu işe bak ya .Sıradan bir günde, yürürken bizon ya da kaplumbağa görenler varmış demek ki. Ben de havada leylekler gördüm diye sevinmiştim 😄