İstanbul Anadolu Yakası Kedi Oteli TAvsiyesi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

340070007

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar,
Bayram tatilinde gideceğimiz yere ne yazık ki kedimizi götüremiyoruz. Yaşı gelmediği için henüz kısırlaştıramadığımız erkek british shorthair kedimiz için anadolu yakasında kedi oteli arıyoruz. Bu konuda önerebileceğiniz tecrübe ettiğiniz yerler var mıdır?
Kedimiz başka kedilerle uyumlu mu bilmiyoruz. En son 3 aylıkken birkaç günlüğüne başka bir kedi sahibi arkadaşımızda 3 gece kalması gerekmişti, evdeki kedi ve köpekleri muma çevirmiş :D
Tercihimiz kamera ile izlenebilen, resmi kayıtları olan bir işletme olması yönünde.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Muma çevirme durumuna bayağı güldüm :) Açıkçası böyle bir durumda aynı şehirde yaşadığım ve çok güvendiğim insanlara emanet etmeyi tercih ederim. Kamera sistemi ile 7/24 izlenebilecek bir yer gayet mantıklı ama rahatlığı çok önemli.

İstanbul'da yaşamadığım için kedi oteli önerisinde bulunamayacağım, umarım orada yaşayan arkadaşlar temiz ve güvenilir bir yer önerirler.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
İstanbul'da istediğiniz kriterlerde var mı bilemem ama izmir'de yok.

Armut'tan talep oluşturdum birkaç teklif geldi, sosyal medya hesapları ve kullanıcı yorumlarına göre hareket ediyorum.

Bu işi profesyonel olarak yapan insanlar var.

Fakat dediğiniz gibi kamera ile izlenebilen olayı zor gibi. Resmi kayıt diyorsanız muhtemelen pansiyon hizmeti veren veterinerleri araştırmanız gerekecek, diğerleri evini kedi oteline çevirmiş oluyorlar genelde.

340070007

Hayvansever
Kedi Dostu
Muma çevirme durumuna bayağı güldüm :) Açıkçası böyle bir durumda aynı şehirde yaşadığım ve çok güvendiğim insanlara emanet etmeyi tercih ederim. Kamera sistemi ile 7/24 izlenebilecek bir yer gayet mantıklı ama rahatlığı çok önemli.

İstanbul'da yaşamadığım için kedi oteli önerisinde bulunamayacağım, umarım orada yaşayan arkadaşlar temiz ve güvenilir bir yer önerirler.
Bizim de bu sene için önceliğimiz bir arkadaşımız olacaktı. Ancak arkadaşımız bize önce söz verip (kendi talip olmuştu) daha sonra az zaman kala vazgeçti. Biz de arayışa girdik. En önemli kısıtlamamız ise kedimizin henüz kısırlaştırılmamış olması.
İstanbul'da istediğiniz kriterlerde var mı bilemem ama izmir'de yok.

Armut'tan talep oluşturdum birkaç teklif geldi, sosyal medya hesapları ve kullanıcı yorumlarına göre hareket ediyorum.

Bu işi profesyonel olarak yapan insanlar var.

Fakat dediğiniz gibi kamera ile izlenebilen olayı zor gibi. Resmi kayıt diyorsanız muhtemelen pansiyon hizmeti veren veterinerleri araştırmanız gerekecek, diğerleri evini kedi oteline çevirmiş oluyorlar genelde.
GEçmişte köpeğimizde öyle kötü bir tecrübe yaşadığımız için korkudan aslında lisanslı yer arayışına girdik. Sağlık sebepleri nedeniyle evde olamadığımız bir dönemde köpeğimizi 6 ay kadar otelde tutmak zorunda kaldık. Hiç hoş olmayan bir durumda geri aldık.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
6 ay uzun bir süre.

Ancak armut gibi uygulamaların en güzel yanı önceki gerçek kullanıcıların yorumları.

Su an konustugum kadına 5 gün 2 kedi emanet edeceğim. 6 yıldır bu işi yapıyor ve puanı cok yüksek, herkes memnun. Hergün foto ve video da paylaşıyor, dilenirse ayrı odada da tutulabiliyor.

Az önce biraz baktım istanbulda kedi oteli hizmeti veren veterinerler var, oralarda tutabilirsiniz en güvenilir orası olacaktır ancak onların video vs. atacagını sanmıyorum.

340070007

Hayvansever
Kedi Dostu
6 ay uzun bir süre.

Ancak armut gibi uygulamaların en güzel yanı önceki gerçek kullanıcıların yorumları.

Su an konustugum kadına 5 gün 2 kedi emanet edeceğim. 6 yıldır bu işi yapıyor ve puanı cok yüksek, herkes memnun. Hergün foto ve video da paylaşıyor, dilenirse ayrı odada da tutulabiliyor.

Az önce biraz baktım istanbulda kedi oteli hizmeti veren veterinerler var, oralarda tutabilirsiniz en güvenilir orası olacaktır ancak onların video vs. atacagını sanmıyorum.
Yarın yine veteriner randevumuz var. Kendilerinin de kullandığı bir otel varmış, onun bilgilerini alacağız. Armut'a da bakacağım mutlaka.