Iş yerinde bakmak icin kopek cinsi ariyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Jrgrevius

Hayvansever
Kopek Dostu
Babamin iş yerinde hergunum geciyo ve tek basima sıkılıyorum. 20 gun once sokakta buldugum bi goldeni sahiplendim ve dun sahibini buldum ve kopegi geri verdim ve cok uzuldum şimdi ise iş yerinde bakmak icin bi kopek ariyorum. Babam çok fazla kokmamasini ve fazla buyumemesini istiyo ne cins onerebilirsiniz

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Orta ırk sakin bir köpek sahiplenebilirsiniz. Cins önermektense alacağınız köpeğin karakterini öğrenmeniz daha doğru olur.

Jrgrevius

Hayvansever
Kopek Dostu
Orta ırk sakin bir köpek sahiplenebilirsiniz. Cins önermektense alacağınız köpeğin karakterini öğrenmeniz daha doğru olur.
Karakterini nasil orenebilirim cunku barinaga gidicem 1 hafta icinde orda yavru bitane alicam orenme isi nekadar surede olur karakteri uygun olmassa geri verebilcemi yada birakicami dusunmuyorum cok kararsizim

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İlk elinize aldığında karakterlerini biraz olsun gösterebiliyorlar. Bazıları köpekler havlar, bazıları hiçbir şey yok gibi uyur, bazıları sizi yalamaya başlar. :) Beş dakika bile olsa beraber vakit geçirip davranışlarını gözlemlerseniz, karakteri hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Umarım ısındığınız güzel bir yavru bulabilirsiniz.

Jrgrevius

Hayvansever
Kopek Dostu
İlk elinize aldığında karakterlerini biraz olsun gösterebiliyorlar. Bazıları köpekler havlar, bazıları hiçbir şey yok gibi uyur, bazıları sizi yalamaya başlar. :) Beş dakika bile olsa beraber vakit geçirip davranışlarını gözlemlerseniz, karakteri hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Umarım ısındığınız güzel bir yavru bulabilirsiniz.
Peki birsey sorucam diyelimki kopegi aldim aksam eve gidiyorum kopek tek basina dukkanda kalicak havlarsa veya aglarsa ne yapabilirim biliyormusunuz

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Özellikle yavru alacaksanız ilk zamanlar tek başına kalmamalıdır. Büyüyene kadar evde bakılması gerekir. Geceleri tek başına kalmaya zamanla alışır. Ofis içerisinde televizyon, radyo gibi şeyleri açık bırakarak yalnız hissetmemesini sağlayabilirsiniz.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Rica ederim. aklınıza takılan bir soru olursa başlık açmaktan çekinmeyin. 🐾