Duyuru İnternet Sitemizin Güncellemesi Bitmiştir!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, bu hafta sitemizin alt yapısını ve kullandığımız arayüzü güncellemek için bayağı emek sarf ettik diyebilirim. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemizin alt yapısını en güncel versiyonu ile güncelleyip, arayüzünü ise bu güncel versiyona uyumlu hâle getirdik.

• Bildiğiniz üzere sitemizde 3 alternatif görünüm mevcut. Bu görünümleri kişiselleştirmek için en üst alanda "Ara" mevcut, yanında ise "Temayı özelleştir" bölümü, bu kısımdan dilediğiniz gibi siteyi özelleştirebilirsiniz.

temayi-ozellestir.png

• Aynı zamanda yeni gelen güncellemede herkes kendi profiline kapak fotoğrafı yükleyecek. Profil alanınıza girdikten sonra aşağıda gördüğünüz gibi "Kapak fotoğrafını düzenle" alanına tıkladıktan sonra direkt görselinizi yükleyebilirsiniz. Pixel olarak ne kadar kaliteli görseller yüklerseniz o kadar çok net görüntü alırsınız.

kapak-fotografi.PNG

• Yazı içi editör alanımız değişti, fontlarda değişiklikler sağladık ve daha minimal (sâde ve kullanışlı) hâle getirdik.

Hata aldığınız durumlar olur ise lütfen konu altına yorum olarak belirtiniz. Olmasını istediğiniz özellikleri dile getirebilirsiniz. Yazılım şu an en güncel sürümde olduğundan dolayı birçok modifikasyon geliştirilmektedir. O nedenle çok küçük eksiklerimiz olur ise bunu dile getirmeniz bizlere fayda sağlayacaktır.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.
Tevfik AKTUNÇ

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Gayet güzel olmuş ben çok beğendim değişiklikler olmuş ama böyle daha güzel bence

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Teşekkür ederim @Begüm hanım, elimizden geldiği kadar güzel şeyler ortaya koymaya çalışıyoruz :)

Birçok kategoriye Soru alanı entegre etmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda #Etiketle alanıda gelmiş olması lazım. @Sinemelawen

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, aynen gelmiş hocam. Ama son mesaj yazanlar görünmüyor ana sayfada bu seferde 😀

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, sanırım mobilde kullanıyorsun? :)

Aslında bu şekilde o alanı daha sağlıklı yaptık diyebiliriz, tabii yine aktif hâle getirebilirim ama bu seferde çok küçük okunmaz olabilir diye düşünüyorum. Bir test ederim :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, Firefox'u masaüstünden mi? Yoksa mobilden mi açıyorsun? Forum istatistikleri bilgisayarda aslında çok düzenli duruyor ama mobilde de sanırım birkaç ayarlama yapsam iyi olacak :)

Bu arada soru soru sorma alanı nasıl olmuş? Evde İç / Dış Parazit konuyu açan kişi aldığı cevap sonunda tik atıyor ve çözüldü olarak işaretlemiş oluyor.

Çözülen konu ise sorulan sorunun direkt altında çıkıyor :)

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Soru sorunca tam görürüm 😀
Mobil firefox. PC yi ödev ve dersler dışında kullanmıyorum 😀

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, kesinlikle bende bilgisayar kullanmaktan sıkılıyorum. Sitenin mobil görüntüsü iyiki güzel yoksa sürekli bilgisayara geçmek boğabilirdi :D