Duyuru İnternet Sitemizi Güncelliyoruz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba ailemizin değerli üyeleri, internet sitemiz güncelleniyor ve çok küçük işlemlerimiz kaldı. Güncellemenin neredeyse %90 bitirdik diyebilirim.

Güncellememize yine aynı görünüm ile devam edeceğiz fakat ufak değişiklikler sağladık. Arka planda çalışan yazılımı en güncel veriyosana getirdik. Sitemiz içerisinde konu açma, mesaj atma, görsel yükleme vb. durumlar olur ise lütfen konuya yazın, eğer yazmaz ise lütfen benimle iletişime geçin.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Üyelere mesaj sayısına göre rütbe ve konu içerisinde kaç kişi olduğunu kimler oldugunu gösterme özelliği olsa da güzel olur.

Bir de mesaj düzenleme kayboldu mesajları düzenleyemiyorum

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Üye mesaj sayısına göre ranklar yaptıracağım grafikerime, o aklımda :)

Konuyu okuyanlar eklentisi mevcut fakat bizim güncelleme en son versiyon şu an ve konuyu okuyan kişilerin eklenti güncellemesi ise bizim versiyondan biraz daha eski, eklenti güncellendiği vakit ben de direkt olarak entegre etmeyi düşünüyorum.

Sistem alt yapısı tamamen güncellendiğinden dolayı kullanıcı yetkilerini bugün düzenleyeceğim, daha önce sanırım ilk 15 dakika içerisinde düzenleme vardı diye hatırlıyorum daha sonra yeniden kayboluyordu.

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
Bir kullanıcı ile özelden mesaj yazarken, fotoğraf direk koyulamıyor. Normal konularda direk fotoğraf yükleniyor ama özelde öyle değil. Bu değiştirilemez mi? Bence direk koymak daha pratik oluyor.:)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
evet ilk 15 dakika vardı, sonra olmuyordu simdi hiç yok. tamamdır :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Konularınızı ve mesajlarınızı düzenleme aktif hâle getirilmiştir.

Özel mesajlara görsel yükleme ve düzenleme de eklenilmiştir.

Diğer istekleriniz küçük bir zaman alabilir ama onlarıda ele alacağım :)

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
İsimler sag tarafa kaymis bir de etiketle sekmesi gitmiş guncellemede.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen gün içerisinde problem çözülecektir, çok küçük eksiklikler yaşayabilirsiniz ve onları bize dile getirmeniz çok iyi olacaktır :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Konuyu biraz hortlatıyorum ama, düzenleme zamanı niye 10-15 dakika gibi? Daha uzun, yada süresiz olmamasının nedeni ne?

Bunun sebebi aslında kelimeleri linklemeleri, daha önce süresizdi düzenleme ve hatta silmede mevcuttu. Ama bir kişi yazıyor yazıyor, faydalı içerik dahi paylaşsa tutuyor siliyor o mesajı. Bu sefer faydalanmaya çalışan hayvanseverler ne olduğunu şaşırıyor. Düzenleme konusunda da, bir hafta önce makaleyi paylaşıyor ve bir hafta sonra yazıyı düzenlediğinde tüm kelimelere backlink veriyor. Çok uzağa gitmemek gerekiyor aslında, gece arkadaşın birisi sürekli reklam konusu açtı, reklam mesajları attı. Eğer reklam vermek istiyorsanız banner alanımız mevcut dedim. Ona rağmen hâlen reklam yapmaya devam etti, uzaklaştırdım. Buradan aldığımız reklamın ücretini biz kendimize harcamıyoruz, ya internet sitemizi geliştiriyoruz ya da sokak hayvanlarına katkıda bulunuyoruz.

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
@Tevfik, anladım. Bu tarz şeylere göre tabiki şu anki sistem en iyisi gibi düşünüyor insan.
Benim bunu sormamın sebebi işte dün yayınladığım makalenin biraz eksik olduğunu fark ettiğim içindi. Bilginin toplu olması, olabildiğince az eksik ile yazılması için düzenlemek istedim ama vakit geçmişti maalesef.
Peki yönetici olarak siz mesajlara müdahale edebiliyor, düzenleyebiliyor musunuz?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Beyzpl, elbette tüm sisteme müdahale edebilme durumumuz var. Eğer ilave etmek istedikleriniz var ise konunuzun altına direkt mesaj olarakta yazabilirsiniz. O yazınızda Google'da çıkacaktır. Hayır ben direkt yazıya ilave etmek istiyorum derseniz @Gülce ile iletişime geçebilirsiniz.

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
@Tevfik, biraz fazla soru soruyorum iki gündür ama teşekkürler ilginiz için. :) 😅

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Beyzpl, elbette sorabilirsiniz hiçbir sakıncası yok. Ben de dışarıdayım ve işlerim var o nedenle düzenleme işinde yardımcı olamayabilirim diye Gülce'yi etiketledim :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bu konu ile ilgili daima bizimle iletişime geçebilirsiniz. 🐾