İnsanlar neden bu kadar vicdansız! Hayvanlar sizin yüzünüzden ölüyor😢

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
SİZ GORMEZDEN GELDİKCE BİZ GORMENİZİ SAGLIYCAZ .VİJDANSİZ İNSANOĞLU .Bu fotarafa iyi bak.😡😢Sen evinde herşeyi yiyip içerken. Aman çok sistim diyip yayılırken Onlar açlıktan ölüyor.Günlerce haftalarca aç yatıyorlar😢 .O KADAR CABALARIMIZA RAGMEN BU HAYATTA KALMAK İSTEMEDİ.. ilaç ve tedaviye cevap vereceğinden çok umutluyduk çok güçlü bı çocuktu .😢Yakın zamanda melek olan canımız. 😢 KESKE DAYANSAYDİN.ARTİK AÇ DEGİLDİN SENİN YASAMAN İCİN CABAliYOrduk .ve DUALARIMIZ seninleydi😢Vijdansızsın insan oğlu bu can ve diğer canlar bencilliginiz sorumsuzlugunuz yüzünden öldü.sirf evinizin onune gelmesin diye yemekleri çöpe attınız yetmedi ulasamiycaklari yüksek bı yere koydunuzbi damla suyu çok gördünüz RABBİM bir lokma ekmeye muhtaç bıraksın tüm kalpsizleri . O zaman günlerce aç yatmanin acısını anlarsınız😢ATTACH=full]865[/ATTACH]
_20190829_003657.JPG
Screenshot_20190820-034207.png

Son düzenleme:

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Hayvana şiddet uygulayan kimse varsa Allah onları bildiği gibi yapsın. Tamam sevmeyebilir ama zarar vermesinler bu durum beni çok üzüyor, faydan yok çek git.

Hz Ömer’in bir sözü vardı teyit etmeden yazıyorum ama, dağlara buğday serpin Müslümanların dağlarda kuşları aç kalmasın diye. Benim çok hoşuma giden bir sözdür fakat gel gelelim değil yardım etmek! Zarar verme boyutuna getiriyorlar olayı, aslında bir başını okşasa bir kap yemek veya bir kap su verse o hayvanın mutluluğuna ortak olsalar ne kadar güzel olurdu...

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
Hayvana şiddet uygulayan kimse varsa Allah onları bildiği gibi yapsın. Tamam sevmeyebilir ama zarar vermesinler bu durum beni çok üzüyor, faydan yok çek git.

Hz Ömer’in bir sözü vardı teyit etmeden yazıyorum ama, dağlara buğday serpin Müslümanların dağlarda kuşları aç kalmasın diye. Benim çok hoşuma giden bir sözdür fakat gel gelelim değil yardım etmek! Zarar verme boyutuna getiriyorlar olayı, aslında bir başını okşasa bir kap yemek veya bir kap su verse o hayvanın mutluluğuna ortak olsalar ne kadar güzel olurdu...

amin 🙏ONLAR BİZE RABBİMİN EMANETİ.
SİZİNDE DEDİGİNİZ GİBİ FAYDAN YOK BARİ ZARARIN OLMASIN
..ASLİNDA HERKEZİN GOREVİ BU CANLARA İYİ DAVRANMAK .RABBİM NE DİYOR.ONLAR BENİM SESİZ KULLARİM GUNU GELDİMİ ONLAR DİLE GELECEK KONUSACAK SİZ SUSACAKSİNZ..... Malesef vijdan yok merhamet yok..Buu can bitmiş halde çıktı karşıma zaten hep geç cikiyorlar son nefeslerini yanımda veriyorlar.😢KALBİM DAYANMİYOR ARTİK yerde ölece yattiyordu.inanmazsiniz halı belli haftalarca yemek yemiş içmemiş .yemeği bıraktı abartısız yarım saat su içti 😢

Son düzenleme:

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhamet etmeyene Rabbimde merhamet etmeyecek bir damla suya muhtac olsunlar

Rosesayse

Hayvansever
Kedi Dostu
Ya insan bir canliya nasil zarar verebiliyor anlamiyorum heleki boyle sevimli sadece sevgi bekleyen varliklara nasil bunu yapanlarin yuregi beyni mantigim almiyor kiyilir mi hic onlara:(

Rosesayse

Hayvansever
Kedi Dostu
haklisiniz disaran baksan oyle saniyorsun ama malesef iclerinde insanliga dair kucuk bir zerre dahi yok

yildizsarar

Hayvansever
Kedi Dostu
kendini tehlikeden hissetmeden öldüren ek canlı insan. işin garip yanı hayvanlara zarar verenlerin için çocuklarda var. çok garip. vahşet gerçekten insanoğlu