İstek İndirim Kampanya vs.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ofurkanak

Hayvansever
Kus Dostu
Az önce bi site de köpek mamasında indirim paylaşıldı, benim de aklıma direk burası geldi ama farkettim ki burada indirim ve kampanyaların paylaşılabileceği bi alt başlık yok. Bence böyle bir konu insanlar için yararlı olacaktır.

Bu arda buraya yazacağım indirimde galiba yanlış fiyatlamaymış ama genede böyle bir konu yararlı olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında güzel olur yönetim bunu değerlendirmeye alabilir, kampanyalardan da haberdar olmuş oluruz. @Tevfik ve @socrabbit bakar mısınız konuya?

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@socrabbit, sizden haber bekliyoruz o zaman :) aslında haberler kategorisinin alt kısmına açılabilir Kampanyalar adı altında. Mama zaten firmalar/şirketler de bu sayede kendi tanıtımlarını yaparlar, hem hayvan besleyen insanların işine gelir bu durum hem de mama satışı yapan kişilerin.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@socrabbit, uygun olabilir bunu uygun bir zaman da aramızda istişare edelim, eğer gerekiyorsa kategoriyi açalım. İlginiz için teşekkür ederim @ofurkanak ve @Begüm

ozguracar

Hayvansever
Kedi Dostu
Orıjen 1.8 kg'lık mamalar şu an trendyol sitesinde 99 TL bilginize.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Petburadada her ay farklı bir kodla sepette indirim sağlanıyor. Bu ayın kodunu öğrenirsem yazarım.

mrt0710

Hayvansever
Kopek Dostu
ben xxx u kullanıyorum bir çok siteyle karşılaştırdım ve fiyatları bana baya ucuz geldi . tavsiye ederim. hediye veriyolar ve hiç sorun yaşamadım

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@mrt0710, reklam yapmak yasaktır. Reklam yapacaksanız özel mesaj ile iletişime geçip banner reklam alanlarımızla ilgili çalışma yapalım.