İlk Kez Beyaz İnsan Gören Köy

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever insanlar, bugün tesadüf eseri bir video ile karşılaştım youtube'de.

Hikmet Anıl Öztekin adlı youtuber çok güzel bir konuya değinmiş, Türkiye'den kalkıyor gidiyor ve Afrika'da bir köyde video çekiyor. Röportaj yaptığı kişi Afrika'nın bir köyünde doğan ve İstanbul'a kişi. Afrika'da hiç su görmemiş köylere su getirmeyi proje edinen Hikmet Anıl bey, videoda duygularını çok güzel tercüme etmekte.

Açıkçası ben çok duygulandım, halimize binlerce şükürler olsun. Ne kadar zor şartlarda yaşamaya çalışan insanlar var, değil dertleri telefon, araba veya bilgisayar... sadece tek düşünceleri bir damla su içebilmek. Çok duygulandım, yalan yok ve gözlerim dolmadı desem yalan olur. Videoyu aşağıda paylaşıyorum izleyebilirsiniz direkt olarak. Ayrıca Hikmet Anıl Öztekin bey'e hayvanlar.net ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz.

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Bu tarz videolar ilgimi çekiyor. eve geçince kesin izlerim bunu :) paylaşım için teşekkürler.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@SANCAKTAR, rica ederim hocam. Aşırı duygulandım açıkçası, insanlar nelerle mücadele ediyor, nelerin yokluğunu yaşıyorlar. Video beni çok etkiledi, izlediğiniz vakit yorumunuzu görmek isterim mutlaka.