İlk evcil hayvaninzla hayatınız nasıl birleşti

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
Benim ilk hayvanım kediydi .annemin de aşırı hayvan sevgisi sayesinde hayata ilk geldiğim anda bile kedimiz var di ve sonra hep oldu .benim ilk canım sokakta. Bulduğum kedim pamuk idi pamuk çenesinden kurşunla vurulmuş ve çenesi kırılmış bı kediydi o halde çok kacamadigi için bide onca açısına onu araba carmisti 9 yaşındaki aklimla onu annem ilestirir bize baktığı gibi bakar düşüncesiyle taşıdım anneme getirdim . Annem bebek gibi baktı ilgilendi canla tedavi etti. çok zor şartlarda yaşamaya çalıştı. Ve yaşam savaşını kazandı ömrü boyunca hep sıvı ve ıslak yemeklerle beslendi. Tabi 1 ayağı ampute edildi ama 12 yıl çok mutlu yaşadı ve sevgi dolu yuvasında hayata gözlerini kapadı ...evet arkadaşlar sizinde ilk canlarinizla karşılaşma hikayeleriniz dinlemek isteriz 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Birçok kişinin olduğu gibi benim de muhabbet kuşuydu ilk evcil hayvanım, yaklaşık 20 yıl olmuştur tabii o dönemler çocuğum tam olarak bilgiye sahip olmadığımdan kaybetmiştik. O nedenle öncelikle konu hakkında az da olsa insanın fikrinin olması lazım, bizler tecrübesizdik maalesef.

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
O zamanlar küçüktük ama artık tecrübeliyiz .😊Tevfik bey ve Rabbim güç verdikce. yaşatıp yardım edecez 😊
Birçok kişinin olduğu gibi benim de muhabbet kuşuydu ilk evcil hayvanım, yaklaşık 20 yıl olmuştur tabii o dönemler çocuğum tam olarak bilgiye sahip olmadığımdan kaybetmiştik. O nedenle öncelikle konu hakkında az da olsa insanın fikrinin olması lazım, bizler tecrübesizdik maalesef.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
İlk evcil hayvanim babamın arkadaşı sayesinde av kopegiydi. Askere gideceği için bize bırakmıştı. 5 yaşında falandim hala ozlerim Kami'yi 🥺

Jojubu

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim icin ilk evcilden ziyade ilk kedi sevdasi esimle basladi. Kedi gordugum sokaga girmeyen , hatta ve hatta yolunu degistiren ben kedi fobimi bebek kedilerle attim. Simdi fobiden ziyade bir tutku oldu. Iyiki varsin kocam ❤

Sevdaozt

Hayvansever
Kedi Dostu
Onu sokakta ölmek üzereyken bulmuştum işe giderken servisi durdurup aldım her veteriner ölür dedi ama şimdi 1 yaşında 🙃