Öneri İdeal Yem Kayseri - Hayrettin Şen

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvanseverler, bugün size İdeal Yem adlı bir yerden bahsedeceğim.

İdeal Yem Kayseri'de yer alıyor, muhabbet kuşumun tüm ihtiyaçlarını (mama, tünek, kalamar kemiği, kafes, suluk vb.) oradan karşılıyorum. Hayrettin abiyi biliyorum orada oranın sahibi bir de orada abla var, abla sağ olsun çok yardımcı oluyor fiyat konusunda.

Dışarıda bir bakın ürünlere gerçekten inanamazsınız. Birkaç petshop'a sordum muhabbet kuşu kafesini (biraz kaliteli alayım dedim), adamlar 60 liradan aşağı demediler... aslında aynı ürün İdeal Yem'de 35 TL gibi bir miktar.

Şimdi diyorsunuz ki bu petshop kira ödüyorda bu adamlar kira ödemiyorlar mı? En kaliteli ürünleri satıyorlar, en kaliteli mamaları, ilaçları ve bunların tamamını oldukça uygun fiyata veriyorlar. Eğer sadece kuş üzerine ihtiyaçlarınız varsa kesinlikle gidin alışveriş yapın derim.

Açık adresi: Küçük Mustafa Mah. Necip Fazıl Bulv. No:16/B Melikgazi/Kayseri

Telefon numarası: 0532 203 95 89 / Hayrettin Şen

Not: Sadece kuşlara ait ürünler satıyorlar, canlı satışları yok. Bir yönden de bilerek burasını tercih ediyorum.

Kocasinan askerlik şubesi var Düvenönünü geçtikten sonra eski sanayiye giderken, askerlik şubesinin tam karşısındaki caddeden gireceksiniz ve ortalama 400-500 metre ilerledikten sonra sağ köşe başında İdeal Yem olarak görürsünüz.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
tanıdıklarıma önereceğim burasını, hayvan satışı yapmamaları özellikle hoşuma gitti. siz sevdiyseniz eğer güzel bir yer olduğunu düşünüyorum. telefon ile sipariş verilebiliyor mu bir de?