Honey marka mama

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Mnemosynes, biz tavukludan vazgectigimiz için almadik ama yapan hocalain çoğunu bizzat tanıyoruz. Eşim Ankara ziraatden mezun okullar yanyana. Çoğu kişi öneriyor. Bizim veterinerimizin pati marketindekiler de önerdi.

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
@Mnemosynes, biz tavukludan vazgectigimiz için almadik ama yapan hocalain çoğunu bizzat tanıyoruz. Eşim Ankara ziraatden mezun okullar yanyana. Çoğu kişi öneriyor. Bizim veterinerimizin pati marketindekiler de önerdi.
Teşekkür ederim. Bir bakalım biz buna. Yerli mama tercih etmek istiyorum ama Lider firmasından gına geldi artık. Bu bir alternatif olabilir.

Kedi annesi

Hayvansever
Kedi Dostu
Içinde et oranı nedir, gerçek et olmayıp kurutulmuş et yüzdesi koyuyorlar

leydi_minnoş

Hayvansever
Kopek Dostu
Arkadaşlar kedim için ucuz bi mama buldum ama ne olduğunu bilmeden almak istemiyorum . İyimidir bu mama ?Ekli dosyayı görüntüle 1966

Sevgili kardeşim benimde ilk zamanlarda sıkıntı yaşadığım konuydu kuru mama

size verebileceğim en iyi tavsiye hangi mama olursa olsun çok az bir miktar alıp kedinize denetmenizdir.
ben bu şekilde çok yanılgı yaşadım gerçi yemediklerini sokakta yalnız olan dostlara dağıtım yaptım ziyan olmadı

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Sevgili kardeşim benimde ilk zamanlarda sıkıntı yaşadığım konuydu kuru mama

size verebileceğim en iyi tavsiye hangi mama olursa olsun çok az bir miktar alıp kedinize denetmenizdir.
ben bu şekilde çok yanılgı yaşadım gerçi yemediklerini sokakta yalnız olan dostlara dağıtım yaptım ziyan olmadı

Kesinlikle. O yüzden 10 - 15 kg almadan önce 1 - 1,5 kiloluk alınıp denenebilir.