Hiç kampa gittiniz mi?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
2 yıl önce tüm ekipmanı aldım, halen kampa gidemedim. Birkaç uzun doğa yürüyüş yolu var. Onlara da gitmek istiyorum; yalnız çalışan için zor oluyor.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmişte bisikleti yarı profesyonel sürerdim, şehirler arası turlarda ister istemez kamp yapıyorduk kendimizce fakat benim büyük bir hayalimdir güzel bir kamp yapmak.

eTiKeT™

Hayvansever
Diger Dostu
Şimdi bilmedim bu forumda yazmam dogrumu :) balık için giderdim bir zamanlar ama artık yaşlanıyorum :D ...

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
çalışan için zor oluyor, çalışmayan insanlar için daha zor oluyor her türlü zor oluyor sanırım :) bir belgeselde denk gelmiştim ne kadar muhteşem kamp yapıyorlardı, doğa ile iç içe olmayı her zaman çok sevmişimdir, hatta bayağı seviyorum :)

• Beğen
Tepkiler: hmk

destanhbf

Hayvansever
hep hayalimdir böyle macera içerikli etkinliklere katılmak. en fazla yapabildiğimiz yazın balığa gitmek. daha ötesi için hem tecrübe gerek hemde yoldaş. kamplar ordaki ortam eğlencesiz eğlence de dostlar olmadan olmaz. doğa bambaşka. sanki su gibi saf berrak. yaprakların rüzgarda sallanmasında çıkardıkları ses bile ayrı ahenk oluşturuyor. onlarca çeşit canlının ise doğada çıkardıkları sesleri dinlemenin vermiş olduğu haz harika olsa gerek. evet düşündüm de gerçekten ben macera adamıyım. böyle hiç bilmediğim bir yere hiç gitmediğim yerlere gidip orada hayatta kalma mücadelesi vermek doğayla iç içe olmak istiyorum. ama bunun için hiç bir şey yapmıyorum. aslında kendimi by fredy ericson gibi hissediyorum. içimde cennet şelalesine gitme arzusu dolup taşarken ben ineceğim merdivene bile asansör yaptıracak kadar üşengeç hissediyorum kendimi. neden bunu burda anlattım onu bile bilmiyorum. @Misgene07 belki sen anlarsın. gerçi beni sadece sen anlarsın. :)

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Kıza süre sonra gideceğim inş. 2 yıl önce tüm ekipmanı aldım; yalnız kampa gidemedim. Kamu çalışanı için zor oluyor. Aynen çalışmayan için daha zor. Araba yok. Çantayı alıp yürümekten başka çarem de yok. Araba olsaydı birkaç kez kesin gitmiştim.

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Kendim hiç gitmedim fakat bir arkadaşım vardı. Üyesi olduğu bir grup vardı, sürekli şehirden şehre otostopla seyahat edip oradaki grup üyeleri ile kamp yaparlardı. 4 sene boyunca okurken, Türkiye'nin yüzde 90'ını gezmiştir :)

hmk

Hayvansever
Kedi Dostu
Uzun süreli gitmeyin ama ara ara gidin bence çalışan biri için de bu şekilde çözüm yolu olabilir 😀