Herkese Selam Ben Sibel

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Sibel Kosanoğlu

Hayvansever
Kopek Dostu
Tüm hayvan seven insanlara selam olsun, ben Sibel.

Geçmiş yıllarda çok fazla takılırdık forumlarda fakat bu sosyal medyalar üzgünüm ki tüm forumları öldürdü :( tabii böyle bir forumu görebilme şansına da sosyal medya üzerinde yayınladığınız reklam aracılığıyla gördüm gayet güzel bir site oluşturmuşsunuz yapımda, desteğinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

destanhbf

Hayvansever
Tüm hayvan seven insanlara selam olsun, ben Sibel.

Geçmiş yıllarda çok fazla takılırdık forumlarda fakat bu sosyal medyalar üzgünüm ki tüm forumları öldürdü :( tabii böyle bir forumu görebilme şansına da sosyal medya üzerinde yayınladığınız reklam aracılığıyla gördüm gayet güzel bir site oluşturmuşsunuz yapımda, desteğinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
ne yazık ki durumdan hepimiz aynı şekilde müzdaribiz. aramıza hoş geldiniz. henüz yeni olan bu forum ilerde çok güzel işlere imza atsın diye elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. sizi de bu kutsal dava da aramızda görmek bizi sevindirdi. teşekkürler. :)

Sibel Kosanoğlu

Hayvansever
Kopek Dostu
Güzel yorumunuzdan dolayı ve bu ince yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum, site için ben de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım arkadaşlarımla paylaşırım umarım gelenler olur, ayrıca site içerisindeki emoji olayını çok beğendim bayağı gelişmiş forum sistemleri :)

Sibel Kosanoğlu

Hayvansever
Kopek Dostu
@Kedim kalıcı olmayı düşünüyorum oldukça başarılı bir forum sitesi inşa etmişsiniz çok hoşuma gitti emeğinize sağlık

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Resimdeki köpeğini bizlere tanıtır mısın? Köpeğin bıyıkları, aklıma yıldız burunlu köstebeği getirdi 😄

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba Sibel hanım, hoş geldiniz.