Herkese Merhaba !

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

kurecienver

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba,
Ben Enver. İstanbul'da yaşıyorum. Görsel İletişim Tasarımı 1.sınıf öğrencisiyim. Daha önce CHANGE üzerinden kampanyalara destek vererek, elimden geleni yapmaya çalışıyordum. Geçtiğimiz günlerde moderatörü olduğum bir grupta hayvanlar.net projesine denk geldim. Böyle bir platformun açıldığını görmek gurur verici.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar @kurecienver bey, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Sizlerden böyle övgü dolu sözler duymak bizleri gerçekten çok mutlu ediyor. Elimizden geldiği kadar önce sokaktaki canlara daha sonra sokaktaki canları besleyen insanlara yardım etmeye çalışıyoruz.

Güzel yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Ve kapımız her daim sizin gibi hayvanlara gönül veren dostlara açıktır.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@rifatozkan - @berat sizlerinde yeni konu açıp tanıtmanızı istesem çok mu şey istemiş olurum bu forumda? :)

destanhbf

Hayvansever
Merhaba,
Ben Enver. İstanbul'da yaşıyorum. Görsel İletişim Tasarımı 1.sınıf öğrencisiyim. Daha önce CHANGE üzerinden kampanyalara destek vererek, elimden geleni yapmaya çalışıyordum. Geçtiğimiz günlerde moderatörü olduğum bir grupta hayvanlar.net projesine denk geldim. Böyle bir platformun açıldığını görmek gurur verici.
enver bey aramıza hoşgeldiniz. bu proje için biz de aynı hissiyatı taşımaktayız. inşallah sesimizin gittiği son yere kadar buradayız.