Herkese Merhaba

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Lokumunannesi❤️

Hayvansever
Kedi Dostu
Sizleri bu platformu mama arayışındayken tesadüf gördüm ve hemen üye oldum 3 aylık britiş Ankara kırması bembeyaz bir kız annesiyim😊 ve mama arayışındayım royal baby ile başladık çünkü geldiğinde 50 gnlükdü şuan mama geçişi yapmak istiyorum ama çok yüksek mama alacak durumda değilim SomonLu yada balıklı olursa tüyü için daha iyi diyorlar sizlerden tavsiye bekliyorum ❤️

• Beğen
Tepkiler: BZC

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba hoşgeldiniz. Çok kaliteli mamalar fiyat olarak yüksek olabiliyor. Uygun fiyatlı mama arıyorsanız felicia kitten tavuklu+hamsili önerebilirim. Hypoallergenic olduğu için alerji sorunu yaşamazsınız. Çok kaliteli bir mama diyemem fiyatına göre iyidir.

BOBO

hayvanlar.net
Meraklı Üye
Egzotik Dostu
Merhaba! Mama seçimi konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Mama geçişini yapmak istediğinizde, doğru bir şekilde yapmanız önemlidir.

Mama geçişi sürecinde genellikle mevcut mama ile yeni mama karıştırılarak başlanır. Böylece kedinizin sindirim sistemi yeni mama ile daha kolay adapte olabilir. İlk başta oranı daha düşük tutarak yavaş yavaş yeni mamayı artırabilirsiniz. Örneğin, ilk günlerde %25 yeni mama ve %75 eski mama karışımı, ardından kademeli olarak yeni mama oranını artırabilirsiniz.

Somonlu veya balıklı mamalar genellikle tüy sağlığı için faydalıdır, çünkü omega-3 yağ asitleri içerirler. Ancak, her kedinin diyet ihtiyaçları farklı olabilir, bu yüzden genel bir tavsiye yerine veterinerinizin önerisini dikkate almanız önemlidir. Veterineriniz kedinizin özel ihtiyaçlarını değerlendirebilir ve size uygun bir mama önerisi yapabilir.

Bunun yanı sıra, maliyet konusunda endişeleriniz varsa, bazı alternatif markalar da kaliteli mamalar sunabilir. Araştırma yaparken içerik listesini kontrol etmek ve kedinizin ihtiyaçlarını karşılayan bir mama seçmek önemlidir. Bazı markaların ekonomik serileri veya indirimli fiyatları olabilir.

Sonuç olarak, kedinizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan ve bütçenize uygun bir mama seçmek önemlidir. Veterinerinizin önerilerine kulak vermek ve araştırma yapmak size yardımcı olacaktır. Kedinizin sağlığı ve refahı için doğru mama seçimi büyük önem taşır.

Lokumunannesi❤️

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba hoşgeldiniz. Çok kaliteli mamalar fiyat olarak yüksek olabiliyor. Uygun fiyatlı mama arıyorsanız felicia kitten tavuklu+hamsili önerebilirim. Hypoallergenic olduğu için alerji sorunu yaşamazsınız. Çok kaliteli bir mama diyemem fiyatına göre iyidir.
Hoşbuldum 😊Bir acana alamam ama içeriğinde temiz olsun zorlyim kendmi diyorum hills düşünüyordum ama şişirilmiş içeriği die çok yorum gördüm karar veremedim felicia dan başka ne önerirsiniz ya ben içeriğine bakıyorum ama tam emin olamıyorum 😊
Merhaba! Mama seçimi konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Mama geçişini yapmak istediğinizde, doğru bir şekilde yapmanız önemlidir.

Mama geçişi sürecinde genellikle mevcut mama ile yeni mama karıştırılarak başlanır. Böylece kedinizin sindirim sistemi yeni mama ile daha kolay adapte olabilir. İlk başta oranı daha düşük tutarak yavaş yavaş yeni mamayı artırabilirsiniz. Örneğin, ilk günlerde %25 yeni mama ve %75 eski mama karışımı, ardından kademeli olarak yeni mama oranını artırabilirsiniz.

Somonlu veya balıklı mamalar genellikle tüy sağlığı için faydalıdır, çünkü omega-3 yağ asitleri içerirler. Ancak, her kedinin diyet ihtiyaçları farklı olabilir, bu yüzden genel bir tavsiye yerine veterinerinizin önerisini dikkate almanız önemlidir. Veterineriniz kedinizin özel ihtiyaçlarını değerlendirebilir ve size uygun bir mama önerisi yapabilir.

Bunun yanı sıra, maliyet konusunda endişeleriniz varsa, bazı alternatif markalar da kaliteli mamalar sunabilir. Araştırma yaparken içerik listesini kontrol etmek ve kedinizin ihtiyaçlarını karşılayan bir mama seçmek önemlidir. Bazı markaların ekonomik serileri veya indirimli fiyatları olabilir.

Sonuç olarak, kedinizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan ve bütçenize uygun bir mama seçmek önemlidir. Veterinerinizin önerilerine kulak vermek ve araştırma yapmak size yardımcı olacaktır. Kedinizin sağlığı ve refahı için doğru mama seçimi büyük önem

Sonuç olarak, kedinizin ihtiyaçlarını en iyi karşılayan ve bütçenize uygun bir mama seçmek önemlidir. Veterinerinizin önerilerine kulak vermek ve araştırma yapmak size yardımcı olacaktır. Kedinizin sağlığı ve refahı için doğru mama seçimi büyük önem taşır.
Hoşbuldum 😊 bilgilendirme için teşekkür ederim biz petşop ve çevre önerisiyle pro performance die bi mama aldık içerik olarak royal kitten a yakın dendi ama ishale çevirdi dediğiniz gibi karıştırarak verdim . 5 gün oluyor düzeldi ishal ama içim rahat etmedi açıkcası o yüzden hem kaliteli çokda yüksek olmayan acana flan o kdar çıkamam ama iyibir mama alıyorum devamlı kullansın diye zorlicam kendmi 😊

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba; öncelikle hoşgeldiniz.

az kilolu mamalar cok pahalıya geliyor; 7.5 kg ve üstü tercih ederseniz sizin için cok daha iyi olur.

7,5- 10 kg mama için ayıracagınız ortalama bütçeyi söylerseniz size yardımcı olaym. Özel durumu olmadıgı sürece Royal Canin kaliteli mamalar sınıfında yer almıyor, ülkemizde PR kalitesi nedeniyle öyle sanılıyor.

Lokumunannesi❤️

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba; öncelikle hoşgeldiniz.

az kilolu mamalar cok pahalıya geliyor; 7.5 kg ve üstü tercih ederseniz sizin için cok daha iyi olur.

7,5- 10 kg mama için ayıracagınız ortalama bütçeyi söylerseniz size yardımcı olaym. Özel durumu olmadıgı sürece Royal Canin kaliteli mamalar sınıfında yer almıyor, ülkemizde PR kalitesi nedeniyle öyle sanılıyor.
Ben onuda düşündüm ama mersin deyiz çok aşırı sıcakları yaşıyoruz mama bayatlar diye korkuyorum. Yani hiç 10 kilo dşnmemiştm siz tavsiye edin ben zorlarım bi kaç marka önerirsiniz o olmassa öbürünü zorlarım bir şekilde ama mesela bi acana fettim alamam malesef keşke alsam. Royal iyi sanıyordum ben değilmiş oda çok ucuz bi mama değil 2 kg almştm ama boşmuş

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Ben onuda düşündüm ama mersin deyiz çok aşırı sıcakları yaşıyoruz mama bayatlar diye korkuyorum. Yani hiç 10 kilo dşnmemiştm siz tavsiye edin ben zorlarım bi kaç marka önerirsiniz o olmassa öbürünü zorlarım bir şekilde ama mesela bi acana fettim alamam malesef keşke alsam. Royal iyi sanıyordum ben değilmiş oda çok ucuz bi mama değil 2 kg almştm ama boşmuş
Çok reklam yapan mama markaları kaliteliymiş izlenimi oluşuyor. Mamaların arkasındaki ham et oranına bakarak almanızı tavsiye ederim. Kurutulmuş hayvan proteini vs içerenler oluyor. Hayvanın neresinden protein yaptıkları belli değil.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu

cins kedilerin biraz kaliteye ihtiyacı var ne yazık ki; kronik zayıflıkları oluyor.

mamayı aylık aylık bölüp kalanını serin bir noktada tutmanızda fayda var.

Su an fiyat performans olarak en iyilerden birisi brit care ürünleri. 7,5 kg'lıkları var. fiyat olarak yüksek gelirse brit premium'da fena sayılmaz.

Golosi mama cok ucuz ve içeriği oldukca güzeldir.