HERKESE MERHABA , VETERİNER HEKİMİYİM.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@mevlutunal, hocam ben sizi nerede gördüm? Çok tanıdık geliyorsunuz ama tam çıkartamadım inanın :)

Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Umut ediyorum ki güzel zaman geçirirsiniz.

mevlutunal

Yeni Üye
@mevlutunal, hocam ben sizi nerede gördüm? Çok tanıdık geliyorsunuz ama tam çıkartamadım inanın :)

Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Umut ediyorum ki güzel zaman geçirirsiniz.
Hoş buldum :) bisikletle akdeniz ve ege turu yapmıştım tüm sahil boyunca birçok insanla tanışıp konuşmuştum belki oradan olabilir.Diğer türlü 2 yıldır Antalyadayım ondan önce de istanbuldaydım

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@mevlutunal, bisiklet turlarına ben de çok katıldım (karadeniz, iç anadolu) fakat o bölgeye gitmedim.

Mevlüt bey bu arada, Veterinerler kategorisinde kendinizi ve kliniğinizi tanıtabilirsiniz (tek ricam site linki olmasın). Onun haricinde acil durumlarda sizlere ulaşabilecekleri telefon numaranıza kadar belirtebilirsiniz. :)

mevlutunal

Yeni Üye
@mevlutunal, bisiklet turlarına ben de çok katıldım (karadeniz, iç anadolu) fakat o bölgeye gitmedim.

Mevlüt bey bu arada, Veterinerler kategorisinde kendinizi ve kliniğinizi tanıtabilirsiniz (tek ricam site linki olmasın). Onun haricinde acil durumlarda sizlere ulaşabilecekleri telefon numaranıza kadar belirtebilirsiniz. :)
karadeniz turu da aklımda inşallah onu da yapacağım ilerleyen zamanda :)

Tamamdır teşekkür ederim , orada da yeni bir konu açacağım ve yardımcı olmaya da çalışacağım.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@mevlutunal, Karadeniz turu harika geçmişti Mevlüt bey, çok fazla efor sarfetmiştim ama hayatımda unutamayacağım anılardan birisidir. Hocam sizin gelmeniz iyi oldu Antalya bölgesinde direkt olarak size yönlendirebiliriz hayvan sever üyelerimizi, birçok kişi bu bölgede veteriner hekim tanıdığı olan var mı diye konu açıyor ve ilerleyen zamanlarda çok büyük bir aile olacağımızı düşünüyorum.

mevlutunal

Yeni Üye
@mevlutunal, Karadeniz turu harika geçmişti Mevlüt bey, çok fazla efor sarfetmiştim ama hayatımda unutamayacağım anılardan birisidir. Hocam sizin gelmeniz iyi oldu Antalya bölgesinde direkt olarak size yönlendirebiliriz hayvan sever üyelerimizi, birçok kişi bu bölgede veteriner hekim tanıdığı olan var mı diye konu açıyor ve ilerleyen zamanlarda çok büyük bir aile olacağımızı düşünüyorum.

Aynı şeyleri ben de Akdeniz ve Ege için söyleyebilirim ve yaz ayında sahilde kamp atarak yapmak çok mükemmeldi açıkçası hayatımın en güzel ve keyif verici anıları olmuştu.

Çok sevinirim açıkçası , elimden geldiği kadar da yardımcı olurum. Bu bölgedeki hayvansever dostlarla da iletişime geçip onlara da yardımcı olurum :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@mevlutunal, hocam size karşı dürüst olayım. Siz ne kadar destek verirseniz yardıma muhtaç hayvan sever dostlarıma, ben de size o kadar destek sağlarım. Bir de sahiplendirme projemiz olacak, çok büyük kapsamlı (responsive, masaüstü ve mobil uygulamaları olacak). Aynı şekilde orada da sizi desteklerim.

İlerleyen zamanlarda banner çalışması yaptırırsınız gerekli ve uygun alana da koyabilirim banner reklamınızı.

mevlutunal

Yeni Üye
@mevlutunal, hocam size karşı dürüst olayım. Siz ne kadar destek verirseniz yardıma muhtaç hayvan sever dostlarıma, ben de size o kadar destek sağlarım. Bir de sahiplendirme projemiz olacak, çok büyük kapsamlı (responsive, masaüstü ve mobil uygulamaları olacak). Aynı şekilde orada da sizi desteklerim.

İlerleyen zamanlarda banner çalışması yaptırırsınız gerekli ve uygun alana da koyabilirim banner reklamınızı.
Açıkçası elimden geldiği kadar destek olurum , şimdiye kadar oldum ama hiçbir sosyal platformda bununla ilgili bu şekilde yazmamıştım bugün tesadüf eseri sitenize girdim yazdım.

Sersayar

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoşgeldiniz :) Tam da şuan bir veterinerin yardımına ihtiyacım vardı... Kedimin ağız çevresindeki yaralarla ilgili bir konu paylaşmıştım

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
@mevlutunal, aramıza hoş geldiniz. Ne güzel mesleğini(bilgisini) maddiyata değilde maneviyata bağlayan hekimler görmek.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar iyi ki geldiniz sizlere hep ihtiyacımız var :)

korona virüsü ile ilgili bir başlık açtım rica etsem bakabilir misiniz mevlüt bey?

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Açıkçası elimden geldiği kadar destek olurum , şimdiye kadar oldum ama hiçbir sosyal platformda bununla ilgili bu şekilde yazmamıştım bugün tesadüf eseri sitenize girdim yazdım.
Hoşgeldin hocam, benim kedinin pati kokusu parmak ve tırnak aralarını düzenli silersem azalır mı başka hiçbir çare kalmadı. Kendi temizliyor mantar da yok ama devamlı bi kokusu var.

mevlutunal

Yeni Üye
Hoşgeldin hocam, benim kedinin pati kokusu parmak ve tırnak aralarını düzenli silersem azalır mı başka hiçbir çare kalmadı. Kendi temizliyor mantar da yok ama devamlı bi kokusu var.
Hoșbuldum, pati kokusunun sebebi kullandığınız kum olabilir. Kumunu değiştirdiniz mi daha önce

mevlutunal

Yeni Üye
Hoşgeldiniz :) Tam da şuan bir veterinerin yardımına ihtiyacım vardı... Kedimin ağız çevresindeki yaralarla ilgili bir konu paylaşmıştım
Hoșbuldum 🙂 ağız çevresinde oluşan yaralarla alakalı olarak size dönüş yapacağım bugün çok yoğundum anca bu saatte bakabiliyorum